До природничих наук належить: а) інформатика; б) біологія; в) математика; г) хімія.
Природознавство – це: а) а) сукупність знань про природу; б) все довкола, крім створеного людиною; в) не знаю.
Які з наведених є методом дослідження природи: а) спостереження; б) охолодження; в) вимірювання.
Експеримент – це: а) визначення форм, розмірів, кольору за допомогою органів чуття; б) вивчення тіл та явищ природи в спеціально створених умовах; в) дослідження завдяки мірним приладам.
Про яку науку йдеться? Наука про речовини та перетворення одних речовин на інші. Знання цієї науки використовують для виготовлення ліків і косметичних засобів, виплавлення металів із руд, виробництва фарб і лаків, продуктів харчування. а) географія; б) хімія; в) біологія.
Наука, яка вивчає і пояснює особливості явищ природи на Землі, окремих материках, у певній країні чи населеному пункті. Знання, здобуті цією наукою, допомогли скласти географічні карти світу та України, на яких позначено гори і рівнини, водойми і корисні копалини, рослинність і тваринний світ, міста і села. а) біологія; б) астрономія; в) географія.
Наука, що вивчає взаємозв’язки організмів між собою і з навколишнім середовищем. а) географія; б) екологія; в) біологія.
Виберіть не природничу науку: а) біологія; б) екологія; в) алгебра.
Що таке обʼєкт дослідження: а) це та характеристика обʼєкта, яка зацікавила науковця; б) це будь-яке тіло, система тіл, процес чи явище, що зацікавило науковця.
Як вчені поділили природу: а) Живу і комплексну; б) неживу і живу; в) неживу і комплексну.
Запропонуйте пʼять способів раціонального використання води у побуті.
Пізнаємо світ науки, 6 клас
Варіант 2
До природничих наук належить: а) географія; б) фізика; в) математика.
Наука, що вивчає тіла живої природи. Науковці даної галузі досліджують рослини, тварин, гриби, мікроорганізми, їх будову та поведінку. а) біологія; б) фізика; в) хімія.
Наука, що вивчає небесні тіла: зорі, планети, комети тощо. Вчені цієї галузі досліджують будову і рух небесних тіл, їх вплив на нашу планету. Завдяки сучасним приладам та обсерваторіям ми маємо змогу завчасно дізнаватися про наближення до Землі малих небесних тіл. а) біологія; б) хімія; в) астрономія.
Яке поняття ширше обʼєкт чи предмет? а) обʼєкт поняття ширше; б) предмет поняття ширше; в) рівноцінні.
Що належить до живої природи: а) гори; б) річка; в) мох.
Що таке предмет дослідження: а) це та характеристика обʼєкта, яка зацікавила науковця; б) це будь-яке тіло, система тіл, процес чи явище, що зацікавило науковця.
Виберіть не природничу науку: а) географія; б) екологія; в) геометрія.
Запропонуйте пʼять способів раціонального використання води у побуті.