11 травня о 15:00Вебінар: Закінчення навчального року: документи, звіти, аналіз, планування та власний емоційний стан

Контрольна робота "Розв'язування задач на рух за допомогою рівнянь"

Про матеріал
Контрольна робота складається із трьох завдань різного рівня складності. Призначена для перевірки рівня засвоєння знань з теми "Розв'язування задач на рух за допомогою рівнянь"
Перегляд файлу

Контрольна робота

з теми “Розв’язування задач на рух за допомогою рівнянь”

 

 

Варіант І

 

  1. Винтик і Шпунтик  їдуть на сиропомобілі втричі  швидше, ніж  Незнайка на велосипеді, і на 10 км/год повільніше, ніж Пилюлькін на швидкій. Позначте швидкість сиропомобіля за х км/год і виразіть швидкості руху  інших героїв.
  2. Веселі чоловічки  в поході йдуть зі швидкістю y км/год. Першого дня вони рухались 7 годин, другого -  6 годин, третього - 4 години. Запишіть усі можливі вирази для знаходження загальної довжини пройденого маршруту.
  3. Незнайка, зібравшись до школи, вийшов з дому на 3 хвилини пізніше за Знайку. Відстань до школи 320 метрів. Зазвичай Незнайка іде зі швидкістю 40 м/хв, а Знайка - 32 м/хв. Чи дожене Незнайка Знайку, перш ніж той прийде до школи?

 

 

 

Варіант ІІ

  1. Швидкість руху крокодила на суші на 15 км/год  менша, ніж його швидкість у воді. Позначте швидкість крокодила на суші через х і виразіть його швидкість у воді.  Обчисліть значення виразу, якщо  х=17.
  2. Швидкість орла у польоті може досягати 130 км/год. Яку максимальну відстань подолає орел за t годин польоту? Яку відстань подолає орел за два дні, якщо другого дня він перебуватиме в польоті на одну годину менше?
  3. Тиранозавр може бігти зі швидкістю 60 км/год, а максимальна швидкість трицератопса 50 км/год. Чи зможе хижий тиранозавр наздогнати травоядного трицератопса, якщо тиранозавр помітив здобич за 5 кілометрів, а до укриття трицератопсу треба пробігти 20  кілометрів?

 

 

docx
Додано
3 січня
Переглядів
785
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку