Культура створення якісного фото.

Про матеріал
Мультимедійна презентація для розділу" Художня фотографія. Комп'ютерна графіка" 9 класу
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Фото. Художня фотографія

Номер слайду 2

Що таке фотографія?Фотогра́фія, фото, також світли́на — сукупність різноманітних науково-технічних засобів і технологій, які мають на меті реєстрацію одиничних довготривалих зображень об'єктів за допомогою світла. Фотографією називають також результат фотографічного процесу — зображення електронне або отримане на певному матеріалі, здебільшого на цупкому папері.

Номер слайду 3

Художнє фото. Художня фотографія — це вид фотомистецтва, який не передає об’єктивної дійсності, а навпаки, показує сцени, які спеціально були підготовлені для даного типу фотографії. Тобто, це постановочні фотозображення, які несуть в собі якусь ідею, сенс, характер і настрій фотографа.

Номер слайду 4

Фотографії можна розділити на два види: Ті, де реальність штучна — це художня фотографія. Тобто, це постановочні кадри, які потребують ретельної підготовки. Крім того, в художній фотографії допускається використання ретуші для досягнення кращої концентрації уваги на тому, що прагне виділити фотограф. Зазвичай художнє фото використовують у глянцевих журналах та рекламах, а найбільш популярними жанрами для таких фото є: натюрмарт, портрет, макрозйомка.

Номер слайду 5

Ті, де реальність дійсна — це документальне фото. Тут навпаки все має відбутися само собою, тобто не може бути постановочного світла, пози або локації, адже таке фото має відображати саме ту дійсність, яка є в момент зйомки. Ось чому подальша обробка фотографії — це табу, адже в даному випадку фотокамера, як дзеркало, яке відображає істинність. Такі знімки використовують у репортажах, наприклад про дику природу, де часом годинами, а то й днями фотомитці очікують для того, щоб зловити саме той кадр, який потрібно.

Номер слайду 6

П’ять умов якісної художньої фотографії:Ідея. Для того, щоб художнє фото було наповнене певним сенсом та змістом, потрібно визначитися із самою ідеєю, тобто для чого воно потрібне — для сімейного фотоальбому чи для публікації в журналі.

Номер слайду 7

ЛОКАЦІЯ. ПЕРЕД ТИМ, ЯК ПРОВОДИТИ ФОТОЗЙОМКУ, СЛІД ВИЗНАЧИТИСЯ З ЛОКАЦІЄЮ, ЯКА Б НАЙКРАЩЕ ПІДХОДИЛА ДЛЯ ВТІЛЕННЯ УСІХ ІДЕЙ.

Номер слайду 8

СВІТЛО. ЗВИЧАЙНО, ПРИРОДНЄ ОСВІТЛЕННЯ — ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ ФОТОГРАФА, АЛЕ ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЙОГО НЕДОСТАТНЬО? В ТАКИХ ВИПАДКАХ СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ ШТУЧНЕ ПРОФЕСІЙНЕ ОСВІТЛЕННЯ, ЯКЕ ФОТОГРАФ МОЖЕ ПІДЛАШТУВАТИ ПІД ВЛАСНІ ПОТРЕБИ.

Номер слайду 9

ДЕКОР. ОСКІЛЬКИ ФОТОГРАФІЯ ПОСТАНОВОЧНА, ТО ТУТ Є МОЖЛИВІСТЬ ПОЕКСПЕРЕМЕНТУВАТИ З ДОДАТКОВИМИ АТРИБУТАМИ, ЯКІ НАЙКРАЩЕ ЗМОЖУТЬ ПАСУВАТИ ТОМУ ЧИ ІНШОМУ ЖАНРУ ФОТО.

Номер слайду 10

ракурс. Під час художньої фотографії важливо підібрати правильний ракурс, який би якнайкраще відображав усю суть фотографії.

Номер слайду 11

Художня фотографія потребує ретельної підготовки з боку самого фотомайстра, адже через фотографію потрібно передати безліч моментів, які мають зачепити за живе того, хто на них дивитиметься.

Номер слайду 12

pptx
До підручника
Мистецтво 9 клас (Масол Л.М.)
Додано
20 грудня 2019
Переглядів
2355
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку