Ліплення з пластиліну героїв казки «Рукавичка»

Про матеріал
Зимова казка. Скульптор-анімаліст. Робота з пластичним матеріалом. Ліплення з пластиліну героїв казки «Рукавичка» Мета: ознайомити учнів з терміном «скульптор-анімаліст», закріплювати вміння та навички роботи з пластиліном, повторити прийоми та правила ліплення; розвивати творчу уяву, увагу, спостережливість, пам'ять; розвивати дрібну моторику пальців рук, відчуття об'єму і форми, вміння орієнтуватися в просторі, логічне мислення, творчі здібності; виховувати працьовитість, охайність у роботі, любов до природи.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Зимова казка. Скульптор-анімаліст. Робота з пластичним матеріалом. Ліплення з пластиліну героїв казки «Рукавичка»Вчитель початкових класів. Каплій В. Г. Запорізька гімназія 24

Номер слайду 2

Чи пам’ятаєте ви казку про рукавичку?

Номер слайду 3

У 1899 році викладач школи мистецтв англієць Вільям Харбутт.запропонував використовувати пластилін, як іграшку для дітей. Через деякий час почалося масове виробництво наборів пластиліну.

Номер слайду 4

Класичний пластилін. Основні недоліки – залишає жирні плями на поверхнях, матеріал перед початком роботи слід розігрівати в руках, а також розминати певний час.

Номер слайду 5

Восковий. Відрізняється високою пластичністю та не вимагає додаткової підготовки. Відрізняється великим вмісто воску. Матеріал потребує особливих умов зберігання, плавиться під впливом теплого повітря та сонячних променів.

Номер слайду 6

Скульптурний. Призначений для професійного застосування, тому його найчастіше використовують майбутні скульптори. Висока пластичність дає можливість деталізувати найдрібніші елементи. Насичені, кислотні кольори зазвичай не використовуються, а застосовуються природні відтінки.

Номер слайду 7

Скульптор-анімаліст – яка виготовляє фігури тварин з каменю, глини, пластиліну тощо.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

1) Основними кольорами в нашому виробі буде помаранчевий, білий та чорний. Почнемо роботу із створення голови лисиці. Для цього скочуємо кульку помаранчевого пластиліну та робимо її витягнутою з одного боку. Потім зробимо тулуб. Кульку пластиліну розкатуємо у довгасте тільце.

Номер слайду 11

2) Для лапок ліпимо 4 кульки, 2 з яких трохи більшого розміру. Формуємо з менших витягнуті ковбаски, які з одного кінця будуть загостреними, більшим кулькам надаємо форму чобіт, це будуть задні лапки, також ліпимо довгастий хвостик, плаский з одного кінця.

Номер слайду 12

3) Прикріплюємо лапки та хвіст до тулуба. При цьому закріплюємо їх у такий спосіб, щоб наша лисиця опинився у лежачому положенні. Стекою позначимо кігтики на кінчиках лап. Ліпимо гострі вушка лисиці та трохи менші трикутники білого кольору. Робимо білий кінчик хвоста лисиці.

Номер слайду 13

4) Далі з білого пластиліну робимо очі, з чорного зіниці та носик. Наша лисиця готова.

Номер слайду 14

Номер слайду 15

- Що цікавого про пластилін ви запам’ятали?- Які труднощі під час роботи у вас виникали?Дякую за роботу!

pptx
Додано
12 серпня
Переглядів
177
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку