Тести від «На Урок»: Організація дистанційної роботи під час карантину

Літературний захід (Літературний турнір)

Про матеріал
Розробка має на меті: викликати інтерес до скарбниці зарубіжної літератури, розвивати пізнавальні інтереси, логічне мислення, спонукати до читання художньої літератури та самовдосконалення
Перегляд файлу

Турнір «На літературному ринзі»

 

Мета: викликати інтерес до скарбниці зарубіжної літератури, розвивати пізнавальні інтереси, логічне мислення, спонукати до читання художньої літератури та самовдосконалення.

Оформлення: плакати з висловами: “Книга – дзеркало життя”, “Книга – ключ до знань”, “Книги – морська глибина: хто в них пірне аж до дна, той хоч і труда мав досить, дивнії перли виносить” (Іван Франко); виставка енциклопедичних та інших літературних видань.

Музичне оформлення: інструментальна музика.

Реквізит: сигнальні картки, аркуші паперу, ручки (за кількістю учасників), табло для підрахунку балів.

Технічні засоби: проектор (презентація, музичний супровід)

Хід турніру

На фоні мелодії звучить вірш

Любіть книгу!

У книги люди, наче бджоли в соти

Знесли духовний, чародійний мед.

Сліпцеві очі ним протри, і вмить

Побачить сонце й голубі висоти,

Відчує мислі найстрімкіший лет,

Збагне людські страждання і турботи,

Поможе іншим темряву збороти,

Рвучи з очей пов’язки чорних літ!

Благословенна та ясна година,

Коли буквар до рук бере дитина,

Коли читає “Кобзаря” юнак,

Коли Франка “Огромнії сонети”

Підносять дух, коли говорять Гете,

Шекспір, Міцкевич, Лермонтов, Бальзак.

                                                                  Дмитро Павличко

Звучать позивні, що сповіщають про початок гри

Вступ.

Ведучий: Добрий день усім присутнім в залі! Радо вас вітаємо і запрошуємо стати учасниками й глядачами літературного рингу. Хоча рингом називають майданчик для боротьби, сьогодні ми спробуємо більше пізнати один одного, зробити спроби пригадати деталі того, що колись читали чи бачили, здогадатися і правильно зробити висновок, аніж боротися у буквальному розумінні цього слова. Насправді першість на ринзі буде віддана Пам’яті, Кмітливості, Швидкості, Логіці. А галузь знань – література: українська, зарубіжна, а  також – народна творчість.

Запрошуємо гравців зайняти місця за ігровими столами.

Грають дві команди

Звучить музика, ведучий знайомить усіх присутніх зі складом команд, члени яких займають місця за ігровими столами

Ведучий: А зараз нагадаємо правила та умови гри. Гра проводиться в три тури. Коротко – про зміст кожного:

І тур:   ”Автори, твори, герої, персонажі”. Завдання: команди відповідають на запитання ведучого. Хто швидше зорієнтується і підніме сигнальну картку, той має право відповідати. За правильну відповідь нараховується один бал. Команда має право лише на одну відповідь. Час для обговорення відповіді на запитання – 20 секунд. У першому турі гра продовжується до того часу, доки не будуть вичерпані всі заплановані для гри запитання, всього їх – 15. Якщо команди одночасно піднімуть сигнальні картки, то капітани команд записують в ігрових картках відповіді і передають помічнику ведучого.

ІІ тур:  “Впізнай мене”. Завдання командам: по черзі ставити одна одній запитання (описові портрети  літературних героїв з відомих творів – 3-5 питань), підготовлені заздалегідь. За кожну правильну відповідь зараховується два бали. За умови відсутності варіанта відповіді у команди, яка її повинна дати, відповідає команда, яка готувала запитання.

ІІІ тур:     “Хто автор? Який твір?”. Завдання командам: назвати автора і назву твору за уривком з тексту. Кожна правильна відповідь оцінюється в три бали.

Результати гри оголошуватимуться після кожного туру.

Переможцем буде визнано команду, яка матиме більшу кількість балів.

Ведучий:  Чи всі зрозуміли правила гри?

Ведучий: Гравці готові? Вболівальники готові? Оголошуємо початок І туру.

 

Зміст запитань І туру ”Автори, твори, герої, персонажі”

 1. Який вислів з роману “Майстер і Маргарита” М. А. Булгакова став крилатим? (“Рукописи не горять”)
 2. Справжнє ім'я французького письменника Стендаля? (Анрі-Марі Бейль, 1783-1842 рр..)
 3. Хто послужив прототипом головної героїні роману Льва Миколайовича Толстого «Анна Кареніна»? (Марія Олександрівна Гартунг - дочка Олександра Сергійовича Пушкіна)
 4. В якому місті України вінчався Оноре де Бальзак (Бердичів)
 5. Хто є автором роману «Злочин і кара»? (Достоєвський Ф.М.)
 6. Героїню якого роману звати Анастазі де Ресто? («Гобсек» Бальзака)
 7. Хто з французьких письменників назвав Київ другим Римом? (Бальзак)
 8. Хто є автором «Севастопольських оповідань»? (Лев Толстой)
 9. Який твір приніс Бальзаку славу? («Тридцятилітня жінка»)
 10. Як називається чотиритомний роман-епопея Льва Толстого? («Війна і мир»)
 11. У якому творі молодий хлопець мріяв про карєру військового та зрадив своїй мрії? (роман Стендаля «Червоне і чорне» Жульєн Сорель)
 12. Який герой любив бруднити черевиками килими  в будинках заможніх городян? (Гобсек)
 13. Для героя якого твору беззаперечним кумиром був Наполеон? (роман Стендаля «Червоне і чорне» Жульєн Сорель)
 14. Хто автор трилогії «Дитинство», «Отроцтво», «Юність»? (Лев Толстой)
 15. Мармеладов, Разумахін, Порфирій Петрович, Лужин, Свидригайлов...герої якого твору, хто автор? (Достоєвський Ф.М. роман «Злочин і кара»)
 16. Щербацький, Вронський, Каренін, Левін... герої якого твору, хто автор? (Лев Толстой , роман «Анна Кареніна»)
 17. Як називається монументальний твір, який увібрав у себе близько ста творів різних жарнрів, хто автор цього твору? (Бальзак «Льдська комедія» (95 закінчених творів і 48 не закінчених))
 18. Який роман містить дві паралельні сюжетні лінії, хто автор? (Лев Толстой , роман «Анна Кареніна»)
 19. Головний герой якого роману втілює світоглядні ідеї самого письменника (Костянтин Левін, Лев Толстой , роман «Анна Кареніна»)

 

 

Для того, щоб визначити яка команда першою даватиме відповіді на питання проведемо гру «Дешифрувальник»

Та команда, що першою дасть відповідь і буде починати змагання

 

Ведучий. кожні 3 букви відповідають певному числу; підставивши букви замість чисел у таблиці, можна відгадати напрям в літературі

АБВ

1

ГГД

2

ЕЄЖ

3

ЗИІ

4

ЇЙК

5

 

ЛМН

6

ОПР

7

СТУ

8

ФХЦ

9

ЧШЩ

10

ЬЮЯ

11

 

Відповідь

 

7

3

1

6

4

4

6

Р

Е

А

Л

І

З

М

 

Зміст запитань ІІ туру “Впізнай мене”

 1. «…Він був напрочуд гарний з себе, з прекрасними темними очима, темнорусявий, стрункий, на зріст вище середнього». Був дуже погано вдягнений, що інша, навіть і звична людина, соромилась би вдень виходити в такому лахмітті на вулицю» (Раскольников «Злочин і кара»)
 2. «Треба, щоб у кожної людини було місце, де її пожаліли»; «Бідність не порок. Убозтво є пороком»; «Я тварюка»; «Для того й п’ю, що в пияцтві сьому співчуття й почуття шукаю» (Мармеладов «Злочин і кара»)
 3. Це був тендітний, невисокий на зріст 18-19 років, з неправильними, але тонкими рисами обличчя і орлиним носом. Великі чорні очі, які в хвилини спокою виблискували думкою з вогнем, тепер палали найлютішою зненавистю.Темно-каштанове волосся росло так низько, що майже закривало лоб, а коли він гнівався, лице його набирало неприємного виразу. Ще з малку його надзвичайно бліде й задумливе обличчя викликало в батька передчуття, що син його недовго протягне на цьому світі, а якщо й виживе, то буде тягарем для його сім’ї.Усі домашні ненавиділи його, а він ненавидів своїх братів і батька». (Жульєн Сорель , роман Стендаля «Червоне і чорне»)
 4. «Крім полум’яної душі, він мав надзвичайну пам’ять. Юнак назубок вивчив увесь Новий завіт по-латині, так само вивчив книгу «Про папу» Жозефа де Местра чим і здивував спочатку родину де Реналь, де працював гувернером, а потім чутка розійшлась по всьому Вер’єру, коли він дає в руки Адольфу, старшому сину мера, Новий завіт, відкриває його на будь-якій сторінці і він продовжує напам’ять. Діти його надзвичайно полюбили, а він їх зовсім не любив. Та навіть і любов до пані де Реналь була сповнена честолюбства. Першим кроком до їх стосунків пані просила гроші на його білизну у чоловіка, записала одного із слуг до бібліотеки, щоб брати коханому книжки, які він не міг читати в присутності господаря. (Жульєн Сорель , роман Стендаля «Червоне і чорне»)
 5. «Жюльєн проводив її поглядом. Його захопив цей контраст: простота її сьогоднішнього туалету в порівнянні з вишуканою розкішшю вчорашнього наряду. І обличчя її майже настільки ж разюче відрізнялося від того обличчя, яке в неї було вчора. Ця молода дівчина, така пихата на балу у герцога де Реца, зараз дивилася якимось майже благальним поглядом. «Мабуть, це чорне плаття, — подумав Жюльєн, — ще більше підкреслює красу її фігури. у неї воістину царська постава; тільки чому вона в жалобі? Якщо запитати у кого-небудь , що означає цей траур, не вийшло б знову який-небудь незручності ».» (Матильда де ля Моль «Червоне і чорне»)
 6. Розумна, кмітлива, емоційна, вона була в той же час боязкою і сором’язливою, простою і трохи наївною. Її серце було вільне від кокетування. Вона любила самотність, любила прогулюватися по своєму чудовому саду, ухилялася від того, що у Верєрі називалося розвагами, тому в суспільстві пані її стали називати гордячкою і говорити, що вона занадто гордиться своїм походженням. У неї цього і в думках не було, але вона була дуже задоволена, коли жителі містечка стали бувати у них рідше.(пані де Реналь , роман «Червоне і чорне» Стендаля)
 7. Молода жінка не могла хитрувати, обманювати, вісті, як говорили у Верєрі, політику відносно свого чоловіка, тому серед місцевих пані вона вважалася «безглуздою». Залицяння пана Вально, якому вона подобалася, тільки лякали її. Життя пані її було присвячене чоловікові і дітям (пані де Реналь , роман «Червоне і чорне» Стендаля)
 8. «Мати влаштувала його юнгою на корабель, і в десятирічному віці він відплив в голландські володіння Ост-Індії, де і поневірявся двадцять років. Зморшки його жовтуватого чола зберігали таємницю страшних випробувань, раптових жахливих подій, несподіваних удач, романтичних превратностей, безмірних радощів, голодних днів, потоптану любові, багатства, розорення і знову нажитого багатства, смертельних небезпек, коли життя, що висіла на волосині, рятували миті і, можливо, жорстокі дії, виправдані необхідністю » (Гобсек з повісті Бальзака)
 9. «Ви всьому вірите, а я нічому не вірю. Ну що ж, збережіть свої ілюзії, якщо можете. Я вам зараз підведу підсумок людського життя. Те, що в Європі викликає захват, в Азії карається, Те, що в Парижі вважається пороком, за Азарськими островами визнається необхідністю. Немає на землі нічого міцного, є тільки умовності, і в кожному кліматі вони різні … усілякі наші моральні правила та переконання — порожні слова … Ось поживіть з моє, дізнаєтеся, що з усіх земних благ є тільки одне, досить надійне, щоб коштувало людині гнатися за ним. Це … золото. » (Гобсек з повісті Бальзака)
 10. «Вона була чарівна у своєму простому чорному платті, чарівні були її повні руки з браслетами, чарівна тверда шия з ниткою перлів, чарівне кучеряве волосся розладнаної зачіски, чарівні граціозні легкі рухи маленьких ніг і рук, чарівне це гарне обличчя у своїй жвавості; та було щось жахливе й жорстоке в її чарівності».(Анна Кареніна )
 11. «Кохання до жінки він не тільки не міг собі уявити без шлюбу, але він спершу уявляв собі родину, а потім уже ту жінку, яка дасть йому родину. Для Левіна одруження було головною справою життя, від якої залежало все його щастя» (Костянтин Левін , «Анна Кареніна»)

 

Зміст запитань ІІІ туру “Хто автор? Який твір?”

 1.               «Він припинив говорити про Наполеона і заявив, що збирається стати священиком. Його постійно бачили з Біблією в руках; він заучував її напам’ять. Перед добрим старим кюре, що наставляв його в богослов’ї, Жульєн не дозволяв собі виказувати інших почуттів, окрім благочестя. Хто б міг подумати, що в цьому юнакові з лагідним дівочим обличчям чаїлася непохитна рішучість витерпіти все, щоб пробити собі дорогу, а це перш за все означало вирватися з Вер’єра; батьківщину свою Жульєн ненавидів» (роман «Червоне і чорне» Стендаль)

 

 1.               «Не те щоб він був такий уже боязкий і затурканий, навпаки, але з деякого часу він перебував у дратівливому напруженні, схожому на іпохондрію. Він так заглибився в себе і відцурався всіх, що боявся навіть будь-якої зустрічі, а не те що зустрічі з хазяйкою. Його допікали злидні; але останнім часом навіть скрутне становище перестало гнітити його. Про щоденні справи свої він зовсім перестав і не хотів думати. Та й хазяйки, по суті, він зовсім не боявся, хоч би що вона там замишляла проти нього. Але зупинятись на сходах, слухати всякі дурниці про весь цей буденний дріб´язок, до якого йому немає ніякого діла, всі ці приставання, щоб дав гроші, погрози, скарги, і до того ж самому викручуватись, просити вибачення, вибріхуватись,— ні, вже краще прослизнути якось кішкою по сходах і втекти, щоб ніхто не бачив». (Достоєвський роман «Злочин і кара»)

 

3. «Якось у салоні віконтеси де Гранльє до першої години ночі засиділись два гостя, що не належали до її родини. Один з них молодий граф Ернест де Ресто, другий — стряпчий Дервіль, якого вважили за друга сім’ї, бо він свого часу допоміг віконтесі повернути втрачені під час революції гроші і маєтки. Помітивши, що її дочка Каміла з прихильністю ставиться до графа Ернеста де Ресто, віконтеса, як тільки граф поїхав, суворо докоряє їй і нагадує, що мати графа не приймають в жодному порядному домі, що доки вона жива, ніхто з батьків не довірить графу де Ресто майбутнє і посаг своєї дочки. Стряпчий Дервіль давно вже здогадався про почуття Каміли до Ернеста де Ресто, він втручається в розмову віконтеси з дочкою і просить дозволу розповісти історію, яка, на його думку, може змінити погляд на графа де Ресто у вишуканому товаристві.» (Бальзак повість «Гобсек»)

4.«Усе пішло шкереберть у сім’ї Облонських відтоді, як Доллі, дружина Степана Аркадійовича Облонського, дізналася про зв’язок її чоловіка з француженкою-гувернанткою й сказала, що не може жити з невірним чоловіком в одному домі. Усі, від членів сім’ї до слуг, напружено чекали, що буде далі. Того дня Степан Аркадійович, якого у товаристві звали Стіва, прокинувся на дивані у своєму кабінеті й одразу пригадав, що було три дні тому, і застогнав. Не те щоб він переймався через свій учинок, але він щиро жалкував про те, що не зумів як слід приховати свою інтрижку від дружини і тепер усі страждають: він, вона, діти. Він розумів, що треба якось зарадити лихові, піти до дружини, перепросити її, але він відчув, що зараз йому це не під силу. Він пригадав, як безглуздо повівся, коли дружина, показавши йому записку до француженки, спитала, що це означає. А він нічого не заперечував і тільки безглуздо посміхався своєю звичною доброю посмішкою, наче це його не стосувалося. Він бачив, як Доллі здригнулася від болю й більше не схотіла його бачити.» (Л.Толстой «Анна Кареніна»)

 

5.«Новий секретар маркіза — цей блідий юнак у чорному костюмі — справляв дивне враження, і пані де Ла-Моль запропонувала навіть своєму чоловікові відсилати його куди-небудь, коли в них будуть збиратися особливо поважні особи. «Я хочу довести дослід до завершення,— відповів маркіз.— Абат Пірар вважає, що ми чинимо неправильно, пригноблюючи самолюбство людей, яких ми наближуємо до себе. Спиратися можна лише на те, що завдає опору». Господарі дому, як помітив хлопець, занадто звикли принижувати людей просто заради розваги, тому їм не доводилося розраховувати на справжніх друзів» (Стендаль роман «Червоне і чорне»)

 

6. «Анна щиро раділа можливості побачити племінників, про яких вона добре знала — і коли хто народився, і на що хворів. Доллі приємно вражена. Коли вони залишаються наодинці, Анна говорить їй те, Юро що та сама вже не раз думала: якщо любиш чоловіка, маєш простити заради дітей і себе. Після цієї розмови Доллі відчула полегшення, і коли вони обідали вдома, вперше за час розладу говорила чоловікові «ти». І хоч певна відчуженість залишалася, про розлучення вже не йшлося. Після обіду приїхала Кіті, яка спочатку почувалася ніяково в присутності «поважної петербурзької дами», але потім сердечність і щирість Анни її підкорила, і вони дружньо говорили про Вронського, про майбутній бал.» (Л.Толстой «Анна Кареніна»)

 

7.» Наступного дня він прокинувся вже пізно, після тривожного сну, що анітрохи не підкріпив його. Прокинувся він жовчний, роздратований, злий і з ненавистю озирнув свою кімнату. Ця малюсінька комірчина, кроків на шість завдовжки, мала жалюгідний вигляд з своїми жовтенькими запиленими шпалерами, що скрізь повідліплювалися від стін, і була така низенька, що хоч трохи високій людині ставало в ній моторошно, і все здавалося, що от-от стукнешся головою об стелю. Меблі пасували до приміщення: було три старих стільці, не зовсім справних, фарбований стіл в кутку, на якому лежало кілька зошитів і книжок; вже з самого того, який товстий шар пилу укривав їх, видно було, що до них давно вже не доторкалася нічия рука; і, нарешті,— незграбна велика софа, яка займала мало не всю стіну і вшир половину всієї кімнати, колись оббита ситцем, але тепер геть уся обідрана, що правила хлопцеві за ліжко. Часто він спав на ній так, як був, не роздягаючись, без простирала, вкриваючись своїм старим, зношеним студентським пальтом і користуючись невеликою подушечкою, під яку підкладав усе, що мав з білизни, чисте і брудне, щоб було вище в головах. Перед софою стояв маленький столик.» (Достоєвський роман «Злочин і кара»)

 

8. «Минуло кілька років, Дервіль завершив курс права і одержав посаду старшого клерка у конторі стряпчого. Незабаром він має нагоду купити патент свого патрона. Гобсек дає Дервілю гроші у борг лише під тринадцять процентів (зазвичай він брав від п’ятдесяти до п’ятисот відсотків заборгованої суми). Сумління і наполегливість у праці Дервіля дали йому змогу розрахуватися з лихварем через п’ять років» (Бальзак повість «Гобсек»)

 

 

 

 

ОМОНІМИ http://metodichka.com.ua/Kniga_listaet.gif

 

 Не тільки геометрична крива, але і сильне перебільшення для створення художнього образу. (Гіпербола.)

 Не тільки сітчаста тканина для вишивання з клітин, але і основна сюжетна лінія твору. (Канва.)

 Не тільки документ про успішність школяра, але і форма літературного твору.(Щоденник.)

 Не тільки частина ноги, але і мінімально повторюється у вірші ритмічний малюнок.(Стопа.)

 Не тільки важке подія, переживання, заподіює моральні страждання, але і рід літературних творів.(Драма.)

 Не тільки фахівець по розкриттю кримінальних злочинів, але і літературний твір, що зображує розкриття заплутаних злочинів.(Детектив.)

 Не тільки металевий посуд для смаження, але й український поет, музикант, філософ і педагог.(Сковорода - Григорій Сковорода Савич.)

 Не тільки морське безхребетне загону десятиногих ракоподібних, але і ім'я перського поета, автора всесвітньо відомих філософських чотиривіршів.(Омар - Омар Хайям.)

 Не тільки броньована військова машина, але й народний поет Білорусії.(Танк - Танк Максим.)

 Не тільки ім'я другого в світі космонавта, але і прізвище російського письменника з ім'ям першого у світі космонавта.(Герман. Герман Титов і Герман Юрій Павлович.)

 Не тільки прем'єр-міністр Великобританії - «залізна леді» -, але і юна героїня Марка Твена, якій зізнався в любові Том Сойєр.(Тетчер: Маргарет і Беккі.)

 Не тільки яскраве видовище, але й англійський письменник, лауреат Нобелівської премії 1925 р.(Шоу - Шоу Джордж Бернард.)

 Не тільки одноразова субсидія, що присуджується науковій установі, творчому колективу або окремому виконавцю будь-якої праці, але і капітан твори Жюля Верна.(Грант.)

 Не тільки книжкова одиниця зібрання творів якого-небудь автора, але і ім'я юного героя Марка Твена.(Том.)

 Не тільки мешканець Фінляндії, але і юний герой Марка Твена.(Фін - Гек Фінн.)

 Не тільки марка автомобіля, але і богиня краси, любові, подружжя в російській міфології.(Лада.)

 Не тільки герой Олександра Дюма, який став казково багатим графом, але і французький монархіст, який убив на дуелі А. С. Пушкіна.(Дантес. Едмон Дантес став графом Монте-Крісто.)

 Не тільки місто «Золотого кільця» Росії, але і персонаж роману Л. Н. Толстого «Війна і мир».(Ростов.)

ЖАРТІВЛИВА ВІКТОРИНА http://metodichka.com.ua/Kniga_listaet.gif

 

 Дантист - це літературознавець, який спеціалізується по творчості Данте, або зубний лікар?(Зубний лікар.)

 Педантичність - це наслідування Данте або надзвичайна точність і акуратність?(Друге.)

 Белетристика - це опис винаходу А. Р. Белла або масова літературна продукція розважального характеру?(Друге.)

 Гример - це дослідник творчості братів Грімм або працівник театру?(Працівник театру, який займається гримировкой артистів.)

 Хоббіт - це людина, у якого є хобі, або казковий персонаж?(Казковий персонаж Джона Толкієна.)

 Критик - це житель грецького острова Крит або людина,яка займається тлумаченням і оцінкою творів літератури з точки зору сучасності?(Людина, що займається критикою. А житель острова Крит - критянин.)

 Всього лише два якихось прийменника необхідні прозаїку для створення всіх його творів?(Про-за - проза.)

 Скільки років було А. С. Пушкіна, коли він народився?(Нуль.)

 Ким бути краще: бібліофілом або библиоманом?(У библиомана любов до збирання книг просто патологічна, він забуває про культурної цінності предметів збиральництва. Краще бути бібліофілом.)

 Глибокий сенс байки Крилова «Ворона і лисиця» полягає в тому, що лише втративши сир, ворона знайшла ... Що?(Свободу слова.)

 І Мазай, і Піхто - вони хто?(Кожен з них - дід.)

 Яка дуже відома казка ... псує дітям зуби?(«Золотий ключик» - це цукерки-іриски, відмінно вытаскивающие пломби.)

 Якою казковою героїнею Ш. Перро може поласувати не тільки вовк, то і всі дітлахи?(«Червоною шапочкою», адже це шоколадні цукерки.)

 Який казковий герой ще з радянських часів втамовує спрагу російських дітлахів?(«Буратіно» - газована вода.)

 Якогось американського письменника фізики-жартівники охрестили «нульовою індуктивністю»?(О. Генрі = 0 генрі, а генрі вимірюється індуктивність.)

 Російські програмісти довели, що Карлсон - це комп'ютерний глюк! В чому полягає їх доказ?(Карлсон з'являється тільки тоді, коли у Малюка відкриті вікна windows.)

 У якогось героя Тургенєва не було звукової карти?(У Герасима - німого двірника.)

 За що математика дуже люблять епіграми та епітафії?(За те що в них є їх улюблене число Пі - : епіграма, епітафия.)

 Іменем якого персонажа А. А. Мілна закінчуються всі вітчизняні адреси в Інтернеті?(Ру - кенгуреня. Саме так читаються символи - .RU)

 Ім'я якоїсь головної героїні роману Л. Н. Толстого однаково читається як зліва направо, так і справа наліво?(Анни Кареніної - Анна.)

 

Граємо всі

Таблиця відповідей (прізвище, ім'я учня)

Вірю

Не вірю

команди

І

ІІ

І

ІІ

1

 

 

 

2

 

 •  

 

 

3

+

 

 

 

4

+

 

 

 

5

+ (оповідання в оповіданні)

 

 

 

6

 

-

 

 

7

+

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

+

 

 

 

11

 

—(тхора)

 

 

12

+

 

 

 

13

+

 

 

 

 1. Підвид жанру роману в літературі XIX ст., в якому розкривається «діалектика душі» героїв, є соціально-побутовий роман.
 2. Сюжет роману Стендаля «Червоне і чорне» має автобіографіч­ну основу.
 3. Провідним у європейській літературі XIX ст. став соціально-психологічний роман.

4. Гобсек одержав від графині де Ресто за вексель діамант.

 1. В основі побудови повісті «Гобсек» використаний прийом об­рамлення.
 2. Я вважаю, що роман-епопея Л. Толстого «Війна і мир» виріс із задуму твору ідеї створення роману про декабристів.
 3. Я вважаю, що Стендаль вводить в романі «Червоне і чорне» об­ставини реальної судової справи.
 4. Раскольников від Альони Іванівни за батьків годинник одержав два карбованці.

9. Статтю Родіона Раскольникова видрукував журнал «Сучасник».

 1. Я вважаю, що у вбивстві жінок в романі Ф. Достоєвського «Зло­чин і кара» підозрюють маляра Миколку.
 2. На моє переконання, Бєліков нагадував мишу.
 3. Найбільше Жульєна в замку де Ля Моля вразила бібліотека.
 4. Фані Мальво одружилась із Дервілем.

 

 

Підсумки гри

 

 

doc
Додав(-ла)
Moseychuk Oxana
Додано
26 березня
Переглядів
25
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку