2 лютого о 18:00Вебінар: Самооцінювання управлінських та освітніх процесів: нормативні орієнтири та особливості проведення

Матеріал до уроку. Презентація. "Леся Воронина"

Про матеріал
Цікава презентація про сучасну письменницю Лесю Воронину, котрою можна скористатись при вивченні із дітьми будь-якого її твору.
Зміст архіву
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Леся Воронина «Пригоди голубого папуги»

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Мої очікування від уроку Після уроку я буду знати: ___________________________ Після уроку я буду вміти: ___________________________

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Леся Воронина (Вороніна Олена Анастасіївна) народилася 21 березня 1955 року в м. Києві. Росла допитливою й кмітливою дитиною. Дуже рано почала складати різні фантастично-гумористично-таємничі історії, а також лякачки, які виконувала під час тихої години у садочку, а згодом під час перебування в літніх піонерських таборах.

Номер слайду 6

1979 року закінчила філологічний факультет Київського університету. За роки навчання встигла попрацювати кур'єром у Спілці письменників України, лаборантом у школі, електромонтером на деревообробному комбінаті, екскурсоводом у Музеї народної архітектури та побуту в Пирогові та на багатьох інших роботах. Дружина Євгена Гуцала.

Номер слайду 7

З 1987 до 1991 року — редактор відділу літератури та мистецтва журналу «Україна». З 1991 року працює у дитячому журналі «Соняшник». Від 1992 року — головний редактор часопису. Член Спілки письменників України, член Асоціації українських письменників.

Номер слайду 8

Пише для дітей. Автор дитячих іронічних детективів, об'єднаних у серію «Суперагент 000»: «У пащі крокодила», «Пастка у підземеллі», «Таємниця підводного міста», «У залізних нетрях», «Таємниця золотого кенгуру», пригодницьких повістей «Пригоди голубого папуги», «Хлюсь та інші», «Таємниця Чорного озера». Під псевдонімом Гаврило Ґава написала понад сто сюжетів коміксів, що впродовж 13 років з'являлися на сторінках журналу «Соняшник».

Номер слайду 9

Літературні псевдоніми: Гаврило Ґава, Ніна Ворон, Олена Вербна.

Номер слайду 10

Лауреат Всеукраїнської акції «Книжка року» (2004); Лауреат Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв і п'єс «Коронація слова» (2005); Лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Дитячий Портал» (2006); Лауреат конкурсу «Книжка року Бі-бі-сі» (2008); Перша премія УІ Московського міжнародного конкурсу «Мистецтво книги» у номінації «Книга для дітей та юнацтва» за книжку «Сни Ганса-Християна» (2009); Перша премія Національного конкурсу «Найкраща книга України 2009», за книжку «Сни Ганса-Християна». Дипломант Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв і п'єс «Коронація слова - 2010» за роман «У пошуках Оґопоґо".

Номер слайду 11

РЕФЛЕКСІЯ Сьогоднішній урок мені ____________________________ На уроці мої очікування ____________________________ Мені сподобалося працювати над _________________ а не сподобалося - _________________________________ _________________________________________________ Мені було важко __________________________________ Було легко _______________________________________ Раніше я не вмів, а тепер умію ______________________ Мені слід більше працювати над _________________________________________________ Сьогодні за урок я можу поставити собі ______________

Номер слайду 12

zip
Додав(-ла)
Микита Ірина
Додано
22 листопада 2020
Переглядів
113
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку