Методична розробка фрагменту уроку з англійської мови за темою «Healthy Lifestyle» із застосуванням веб-ресурсів.

Про матеріал
Методична розробка фрагменту уроку з англійської мови за темою «Healthy Lifestyle» із застосуванням веб-ресурсів. Майстер-клас, фрагмент уроку із застосуванням веб-ресурсів
Перегляд файлу

 

Методична розробка фрагменту уроку з англійської мови

 за темою «Healthy Lifestyle»

 із застосуванням веб-ресурсів.

План уроку.

Клас: 7-А

Предмет: Англійська мова

Тема уроку: «Healthy Lifestyle»

Дидактична мета уроку:

-активізація мовно-розумової діяльності за темою «Healthy Lifestyle»,

ормування сприятливих умов в рамках теми для розвитку самостійно мислячої особистості.

Мета уроку:

Навчальна:

-відпрацювання лексичного матеріалу теми шляхом застосування веб-ресурсів;

-набуття навичок самостійної роботи;

- удосконалення навичок усного мовлення на осонові вивченої лексики ;

Розвиваюча:

-Розвиток пізнавальної і комунікативної діяльності учнів за допомогою Інтернет-ресурсів;

- розвиток здібності аналізуівти, узагальнювати, зрівнювати та систематизувати надану інформацію;

-розвиток  лоічного мислення тамовної культури;

-развитие интереса к предмету;

- розвиток інтуітивних здібностей.

Виховна:

-виховання  культури спілкування та и потреби  у  практичному використанні мови;

-формування вміння працювати у колективі;

- виховання поваги до співрозмовника

Тип уроку: урок узагальнення знань.

Технологія: використання веб-ресурсів при вивченні лексики.

Очікувані результати.

Предметні вміння:

- вміння використовувати у мові вивчену раніше тематичну лексику;

- вміння відтворювати та використовувати у мові нові слова;

- вміння використовувати похідні від нових слів;

- вміння скласти монолог за темою.

Особистісні:

- встановлення звязку між метою діяльності та її результатом.

Регулятивні:

- здійснювати саморегуляцію та самоконтроль;

- оцінювати вірність виконання учбової задачі, можливості її рішення;

- виділити та освідомити те, що вже вивчено та ще потрібно вивчити.

Пізнавальні:

- усвідомлена та довільна побудова мовленєвого вислову із використання лексичного матеріалу;

- усвідомлена та довільна побудова монологічного мовленєвого вислову.

Комунікативні:

- слухати та розуміти мову вчителя;

- вміти з достатньою повнотою та точністю висловлювати свої думки;

- планувати учбову співпрацю з вчителем та однокласниками;

- висловлюватися відповідно до теми.

Форми роботи: фронтальна, індивідуальна.

Матеріали, використовувані при підготовці до уроку:

Інтернет-ресурси LearningApps, GoogleClassroom, Youtube

Оснащення уроку та матеріали, використовувані на уроці:

Комп'ютерний клас з виходом в Інтернет, мобільні телефони.

                                                         Хід уроку

1.Організаційний момент: Час - 1 хвилина

Повідомлення учням про цілі і завдання уроку:

Good morning, dear children! We have an extraordinary lesson today.We`ll use our smartphones and work at our lexical material playing computer games. We`ll do different tasks, using such web-platforms as GoogleClassroom, LearningApps, YouTube.
I'd like to call your attention to the theme of our lesson “Healthy Lifestyle”.

- Do you agree that it is very important for us to be healthy?

So, you`ll revise the English words, describing the topic, learn some new ones and discuss the problem “How to be healthy in our modern world?” It`s our final lesson about Sports and Health. So, sure, you have much to say.

2. Введення в іншомовне середовище: Час-2 хвилини.

Now, we should be ready to speak English first. Let`s sing the jazz  chant “I can play basketball”. It`s about sports and rather cheerful! You can make dancing movements. Feel free!

3. Основна частина уроку: Час - 30 хвилин

    1) So, let`s think a little and answer the questions:

-What are the most important things for healthy lifestyle?

-What do we need to be healthy?

Yes, first of all, they are healthy food and exercises. Of course, there are lots of other conditions to be healthy. But we`ll pay attention to healthy food and sports.

   2) Now,it`s high time to take your phones. Enter our GoogleClassroom. Now we`ll do some exercises. We are going to use the LearningApps platform. Sure, this web page will help us practice the words on the topic.

But before working with the phones, listen to some information about our diet.

-What is your diet?

And…..find the exercises that I had downloaded from the LearningApps platform. They are all concerned the theme of our today`s lesson.

Do exercise 1----“YOUR CHOICE”.

   3) Our next exercise 2-----“HEALTHY BODY, HEALTHY MIND

-Who wants to be a millionaire?

Let`s see who will be the first to do the task!

After this exercise it`s easy to answer the questions

-How to be healthy?

-What kind of food is good for us?

   4) Now we want to know

-What food is useful for people?

And….    Do exercise 3-----“HEALTHY EATING

   5) I say , not only healthy food is necessary for healthy lifestyle. We can`t but speak about Sports and Exercises.

   6) The next exercise 4-----“GOOD HABITS vs BAD HABITS

This exercise will give us a piece of advice about our habits

-What should we do?

-And what mustn`t we do?

4. Заключна частина.:

Well, children, we spoke a lot today and did plenty of exercises. Each of you could express your opinion on the subject.

So, let`s prioritize the ideas of healthy life!

-What idea is the most important to each of you? Why?

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додав(-ла)
Dovga Natalia
До підручника
Англійська мова (7-й рік навчання) 7 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
15 березня 2020
Переглядів
890
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку