Моє улюблене свято взимку

Про матеріал
Мета: практикувати учнів у письмі та в усному мовленні за темою уроку; повторити граматичний матеріал: вживання числівників та правила читання дат; учити узагальнювати отриману інформацію; розвивати мовленнєву реакцію, творчий потенціал учнів; виховувати в учнів повагу один до одного. Обладнання: підручник, робочий зошит, кольоровий папір, ножиці, клей, конверт. Тип уроку: закріплення навчального матеріалу.
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Моє улюблене свято

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мета: практикувати учнів у письмі та в усному мовленні за темою уроку; повторити граматичний матеріал: вживання числівників та правила читання дат; учити узагальнювати отриману інформацію; розвивати мовленнєву реакцію, творчий потенціал учнів; виховувати в учнів повагу один до одного.

 

Обладнання: підручник, робочий зошит, кольоровий папір, ножиці, клей, конверт.

 

Тип уроку: закріплення навчальногоматеріалу.

 

Хід уроку

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

 

Greeting             1. Привітання і повідомлення теми і мети уроку.

and Aim.            T: Good morning! Nice to see you! Today we have a lot of things to do. We are going to continue speaking about holidays and preparations. We will repeat our active vocabulary, do some exercises which will help you to remind the material. Also we will repeat  grammar material: the usage of numerals. And at the end of the lesson we will make the invitations. Is everything clear? Let’s start our lesson.

 

Warming up. 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

T: Children, please look at these peaces of paper. Here you can see two sounds: short sound [ɔ]

and long sound [ɔ:].

 

Examples:
pause [pɔ:z] пауза                                                              job [dʒɔb] робота
law [lɔ:] закон                                                                  clock [klɔk] годинник
draw [drɔ:] малювати                                                        box [bɔks] коробка
force [fɔ:s] сила                                                                office ['ɔfis] офіс
form [fɔ:m] форма                                                                  sson we will make the invitations узагальнювати
short [ʃɔ:t] короткий
four [fɔ:] чотири

 

II. Основна частина уроку.

 

Check on Homework.            1. Перевірка домашнього завдання.

                                                Впр.2,с.96

                                              Answer my questions.

  1. When do British people celebrate Christmas?
  2. What do they buy?
  3. When do we celebrate New Year’s Day?
  4. When do we celebrate St.Valentine’s Day?

 

Grammar Practice.                 2. Узагальнююче повторення теми: Числівник.

                         

                                             48- fourty eight                           37- thirty seven

                                             52- fifty two                                64- sixty four

                                             14- fourteen                                 16- sixteen

                                             26- twenty six                              79- seventy nine

T: Do you remember how to read the year…for example

1964- nineteen sixty four

I was born in 1986. When were you born?

 

Vocabulary Practice.             3. Активізація лексики теми.

  1. подарунок (a present)
  2. різати (to cut)
  3. переможець (a winner)
  4. надувати (to blow up)
  5. сюрприз (a surprise)
  6. конверт (an envelope)
  7. гість (a guest)
  8. запрошення (an invitation)
  9. готувати (to prepare)
  10. конкурс (a contest)
  11. мотузка (a string)
  12. клеяти (to glue)
  13. аплодувати (to applaud)
  14. кожний (each/every)
  15. голосувати (to vote)

 

                                         4.Закріплення лексики уроку.

 

                                         Впр.1,с.100

Key:

1. invitations               4. blow up                         7. vote                   10. every

2. guests                      5. surprise                         8. prizes                 11. present

3. prepare                    6. contests                         9. winners             

 

                                               5. Творче завдання

 

T: Now let’s make our invitations. Did you bring all we need? Good. We are going to make our invitations for our balloon party.

Well, take a piece of coloured paper and cut out a form of a balloon. Write a name of your guest on it. Take another piece of coloured paper and write the invitation. Put your invitation into the envelope. Glue your balloon to the envelope. That’s all. Show me your invitations. Good job! Well done!

 

III. Заключна частина уроку.

 

Homework.                1. Домашнє завдання.

                                    T: Write  a composition about one of the winter holidays. 8-10 sentences.

 

Summarizing.            2. Підведення підсумків уроку.

                                   Today we repeated our activev ocabulary. We spoke about winter holidays.                                            And of course we made the invitations to our balloon party.

 

 

doc
Додано
25 жовтня 2021
Переглядів
483
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку