План-конспект уроку
з англійської мови
для 6 класу
Урок №
Тема: Національні парки США.
Мета: Повторити й активізувати Л0 теми; ознайомити з новим лексичним Атеріалом; повторити граматичний матеріал: модальне дієсловоmust; навчати складати монологічні та діалогічні повідомлення за темою; продовжувати формувати навички читання; розвивати ерудицію учнів; виховувати інтерес до культури та історії американського народу.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.
ХІД УРОКУ
І. підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Привітання.
Т: How are you today?
Рs:We are fine, thank you!
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we’ll learn about Yellowstone National Park. We’ll speak about what you can see and do there and also about the rules to be followed in the park.
3.Перевірка домашнього завдання.
4.Уведення в іншомовну атмосферу.
Вивчення римування «То theZoo”.
Т: Let’s learn the rhyme «То the Zoo«. But before we learn it, we will have to make itof the lines on your cards.
ТО THE ZOO
We are off to the zoo!
We are off to the zoo!
We haven’t a moment to spare:
We are going to see the kangaroo,
And feed the big brown bear!
Учні отримують картки з віршем, у якому переплутано репліки. Вони повинні розставити у правильній послідовності. Потім діти хором читають вірш за вчителем, після чого вчитель викликає трьох чотирьох учнів, за їхнім бажанням, і просить розповісти вірш напам’ять.
Put the phrases in the correct order to make a rhyme.
TO THE zoo
We are going to see the kangaroo.
We haven’t a moment to spаre:
We are off to the zoo! We are off to the zoo!
And feed the brown bear!
II.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Учні в парах обговорюють поставлені у вправі запитання.
Учитель двічі читає текст (с. 184).Учні слухають і дають відповідь на запитання вправи.
Т: Which of the reason to protect nature are mentioned in the text?
3. Подання тексту для читання. Bnp. 2 (в. 170).
1)Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р.
Т: Look at the pictures on page 170.
What places can you see?
What country are these places situated in?
Are there any national parks in Ukraine?
2)Етап читання.
Учні працюють у групах по четверо-п’ятеро, самостійно читають текст і роблять нотатки до нього. Потім у групах обговорюють, що нового вони дізналися з тексту.
3)Етап перевірки розуміння змісту тексту. Впр. З (с. 171)
Учні в парах ставлять один одному по чотири-п’ять запитань за текстом впр. 2 (с. 170) і відповідають на них.
4. Активізація мовленнєвих зв’язків.
1)Впр. 4 (с. 171).
Учні усно описують за малюнками національний парк у різні пори року.
2)Гра «Gates*.
Двоє учнів стоять перед класом, тримаючись за руки так, щоб створити «ворота». Інші учні по черві підходять до «воріт» і вимовляють речення (питальне або розповідне), що стосується національного парку. Якщо в реченні немає помилок •ворота* пропускають учив, в іншому ж випадку учень (якщо в цьому є погреба за допомогою вчителя) виправляє помилку.
5. Повторення граматичного матеріалу: модальне дієсловоmust.Впp. 8 (с.171).
Учні читають правила поведінки в національному парку й усно перетворюють їх на речення змодальним дієсловомmust(див. зразок у вправі).
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА БЕСІДА УРОКУ
Письмово.
Усно.
Т: What topic did we discuss at the lеssоn today? Whet did wepractice to do? Would you like to visit Yellowstone National Park? Why?
Учні ланцюжком дають відповіді на запитання.