О. Генрі. Новела «Останній листок» – гімн людині, що здатна на самопожертву заради ближнього

Про матеріал
Конспект уроку зарубіжної літератури за підручником «Зарубіжна література» авторів О. Ніколенко, Л. Мацевко-Бекерська, Н. Рудніцька, Л. Ковальова, В. Туряниця, Н. Базильська, О. Гвоздікова, Д. Лебедь (2024) для 7 класу за програмою НУШ. Ознайомити учнів із новелою О. Генрі «Останній листок», розкрити основну ідею твору – самопожертву людини заради ближнього, розвивати в учнів уміння аналізувати літературний твір, визначати ключові моменти сюжету, мотиви поведінки персонажів та засоби вираження моральних ідей, виховувати в учнів почуття милосердя, співчуття, альтруїзму, здатність цінувати життя та підтримувати інших у скрутні моменти
Перегляд файлу

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури за підручником «Зарубіжна література» авторів О. Ніколенко, Л. Мацевко-Бекерська, Н. Рудніцька, Л. Ковальова, В. Туряниця, Н. Базильська, О. Гвоздікова, Д. Лебедь (2024) для 7 класу за програмою НУШ.

 

Урок №22. О. Генрі.  Новела «Останній листок» – гімн людині, що здатна на самопожертву заради ближнього

Мета: ознайомити учнів із новелою О. Генрі «Останній листок», розкрити основну ідею твору – самопожертву людини заради ближнього, розвивати в учнів уміння аналізувати літературний твір, визначати ключові моменти сюжету, мотиви поведінки персонажів та засоби вираження моральних ідей, виховувати в учнів почуття милосердя, співчуття, альтруїзму, здатність цінувати життя та підтримувати інших у скрутні моменти;

Очікувані результати: виявляє невербальні засоби (художні деталі, символи та ін.), що вказують на наявність у художньому тексті/медіатексті прихованої інформації, виявляє і передбачає емоційні реакції персонажів у різних ситуаціях; пояснює причини відповідного емоційного стану персонажів у життєвих ситуаціях, розпізнає в художньому тексті і коментує зображувальновиражальні засоби, ознаки авторського стилю, взаємодіє з іншими особами, використовуючи твори мистецтва для створення власних текстів на підставі прочитаного художнього тексту;

Обладнання:  мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

 

ІІ. Основна частина

Слайди 8-9. Звичайні люди і велика мета.

Слайди 10-12. Творчість заради життя.

Слайди 13. Символіка.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Теорія літератури.

Слайд 16. Почніть знайомство з новелою «Останній листок» (прослухайте аудіохрестоматію або читайте за підручником с.122-129).

Слайд 17. Перевір себе.

Слайд 18. Комунікація.

Слайд 19. Аналіз та інтерпретація.

Слайд 20. Дослідження і проєкти.

Слайд 21. Життєві ситуації.

 

ІІІ. Заключна частина

  1.               Підсумок.
  2.               Рефлексія.

Слайд 22. Рефлексійна вправа «Дерево зростання».

Домашнє завдання

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

 

docx
Додано
22 листопада 2024
Переглядів
147
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку