Цифровий урок в 4 класі
https://view.genial.ly/6342b1eb15b7430011d8d971/interactive-content-the-house-of-my-dream
Тема: Будинок
Підтема: Будинок мрії
Мета: організувати тренування лексичного матеріалу до теми «Будинок»;
розширювати філологічний кругозір учнів до теми «Будинок»;
розвивати навички вживання граматичного матеріалу there is / there are;
розвивати вміння логічно викладати свою думку;
виховувати ввічливість у стосунках з товаришами;
Тип уроку: урок формування й удосконалення знань, умінь і навичок.
Обладнання та ресурси: ноутбук, посилання, підручник, малюнки
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення (5 хвилин)
1. Організаційний момент. Greeting
Good morning! I’m glad to see you! Who is on duty today? Who is absent today? What is the date?
2.Повідомлення теми та мети уроку. Aim
Let’s start our lesson. Today we’ll speak about our house. We have a lot work to do. You’ll learn and train lexical and grammar material.
https://wordwall.net/resource/36626308
3. Уведення в іншомовну атмосферу
Let’s go to my house
Let’s go today.
I’ll show you all the rooms
Where we work and play.
ІІ. Основна частина уроку
1. Актуалізація знань, умінь та навичок
https://learningapps.org/watch?v=pnx0s82ja22
2. Повторення лексичного матеріалу
3. Самостійна робота
https://www.liveworksheets.com/do3209639hp
4. Хвилина відпочинку. Relaxing minute.
Song «Gummy bear»
5. Вивчення граматичного матеріалу
Вживання структур there is / there are
Виконання вправ на вживання граматичного матеріалу.
https://wordwall.net/resource/36628180
6. Говоріння.
Create and speak up
https://view.genial.ly/63402a3315b7430011d4b107/interactive-content-parts-of-the-house
III. Заключна частина уроку
1.Підведення підсумків уроку. Рефлексія
https://create.kahoot.it/details/a6ebc182-0d33-4f73-bd46-ab55049b0223
2. Домашнє завдання.
Повторити назви частин будинку та меблів