План-конспект онлайн- уроку за допомогою сервісу ZOOM з англійської мови у 4-А класі з теми:“ Nature is our friend"

Про матеріал

План-конспект онлайн- уроку

за допомогою сервісу ZOOM

з англійської мови у 4-А класі

з теми:“ Nature is our friend"

(“ Природа –наш друг")

Перегляд файлу

       Відділ освіти Бердянського виконавчого комітету

                           Бердянської  міської ради

                                Методичний кабінет

                  загальноосвітньої школи I-IIIст. №1

 

 

 

                        План-конспект онлайн- уроку

                       за допомогою сервісу ZOOM

                      з англійської мови у 4-А класі

                         з теми:“ Nature is our friend

                           (“  Природа –наш друг”)

                                                    

                                                          Вчитель:Кудінова Т.Ю.                                                                    

 

 

                                                       

                                         

 

 

 

 

 

 

                                                Бердянськ , 2020

 

 

Мета:

навчальна: формувати предметні компетентності з іноземної мови;

фонологічну –відпрацьовувати правильну вимову іншомовних слів з теми;

граматичну –повторити та закріпити вживання модальних  дієслів (must, should)

лексичну-відпрацювати вживання  лексичних одиниць з теми, активізувати їх у мовленні, удосконалювати навички читання учнів, навчати застосовувати отриманні знання на практиці під час виконання вправ

розвиваюча: розвивати ключові компетентності учнів:

спілкування іноземними мовами –розвивати культуру спілкування учнів,уміння  висловлюватись  за темою;

ініціативність та підприємливість-ініціювати усну взаємодію іноземною мовою для розв’язання конкретної життєвої проблеми –пошуки шляхів подолання забруднення природи.

уміння вчитися впродовж життя- уміння учнів самостійно шукати інформацію та розвивати мовну здогадку;

полікультурну – уміння учнів орієнтуватися в англомовній культурі;

здоров’язберігаючу- розвивати та підтримувати прагнення учнів до здорового способу життя;  залучати їх до підтримання свого здоров’я протягом уроку шляхом фізкультхвилинок та релаксацій;

виховна: виховувати

культуру спілкування учнів;

позитивне, толерантне ставлення до природи та  інших людей.

Наскрізні змістові лінії:

Громадянська відповідальність.

Екологічна безпека та сталий розвиток

Тип уроку: комбінований

Методи: комунікативні, ігрові, демонстрація, бесіда, пояснення.

Прийоми: ланцюжок, повторювання, складання речень з лексичними одиницями з теми, складання монологічних висловлювань

Форми роботи: фронтальна, індивідуальна, групова.

Обладнання уроку: підручник для 4класу Карпюк О.Д., відеоматеріал, ресурси Kahoot, Liveworksheets

Очікувані результати:

Учні повинні:

-уміти вирізняти й розуміти  нові  лексичні одиниці з теми, уживати їх  в монологічному мовленні;

-

-

 

План уроку:

І.Орієнтація, мотивація діяльності.

1.Уведення в іншомовну атмосферу.

2.Мотивація.

ІІ. Цілепокладання.

1.Формування теми, мети й проміжних цілей уроку;

2.Прогнозування змісту й результатів діяльності;

3.Мотивація навчальної діяльності.

ІІІ. Цілереалізація.

1.Осмислення, первинна перевірка розуміння й корекція засвоєння знань. Розвиток навичок  аудіювання.

2.Сприйняття й усвідомлення учнями нового матеріалу. Розвиток навичок мовлення

3.Закріплення знань і способів дій. Розвиток навичок  читання.

4.Узагальнення й систематизація знань  через виконання вправ.

IV.Рефлексивно-оцінюючий.

1.Підведення підсумків уроку. Цінування.

2.Рефлексія.

                                                         

 

                                                      Хід уроку

І.Орієнтація, мотивація діяльності.

1.Уведення в іншомовну  атмосферу. 2.Мотивація

T:  Good morning, guys!

     I’m glad to see you!

     How are you?-(Діти відповідають на запитання).

      Let`s say “ Hello” to our guests.

Every day ,Every day I go to school .I meet my friends and we all say.Hello!Hello!  Hello!Hello!How are you?How are you? I`m good /I`m great!I`m good /I`m great! How about you?!

У: Доброго дня! Я рада Вас бачити. Як ви себе почуваєте?Давайте привітаємо наших гостей!

II.Цілепокладання

1.Формування теми, мети й проміжних цілей уроку 2.Прогнозування змісту й результатів діяльності3.Мотивація навчальної діяльності

Т: Well, I think you are ready to start our lesson .The theme of our lesson – Nature is our friend.Today we are going to speak about nature problems and suggest ways how  we can  help to protect our nature We’ll improve your listening, reading, speaking skills on the topic, revise lexical material, involve you into communicative activities.

Your tasks at the lesson are:

* to speak English as much as possible;

* to listen attentively and try to understand everything;

* not to be afraid to make mistakes;

 

to express your opinion and defend it;

* to show your knowledge of the vocabulary on the topic.

 

У:  Я думаю, ви готові розпочати наш урок. Тема нашого уроку: «Природа - наш друг». Сьогодні ми поговоримо про проблеми природи та запропонуємо шляхи, як ми можемо допомогти захистити нашу природу. Ми покращимо ваше слухання, читання , навички говоріння з теми, переглянемо лексичний матеріал, залучимо вас до комунікативної діяльності.

Ваші завдання на уроці:

* якомога більше розмовляти англійською мовою;

* уважно слухати і намагатися зрозуміти все;

* не боятися помилитися;

         * висловити свою думку та відстоювати її

 

 

Т:So, let`s remember the words  and  a material of the last lesson.

У:Давайте згадаємо слова та матеріал минулого уроку

Look at the screen! (Погляньте на екран)

Task1 .LIVEWORKSHEETS.

Well done!

 Т: Task2. Now let`s check your homework and play Kahoot!Prepare your phones. Open “play Kahoot”,enter the code. Sign up for the game! Are you ready?

У: А зараз перевіремо домашнє завдання та зіграємо в Кахут! Візьміть телефони та введіть код, реєструйтесь! )

 Believe you can do everything! ( Вірте, ви усе зможете зробити)

The winner takes it all! (Переможець отримує все)

You are the best pupil in the world!( Ви -найкращі учні у світі)

 

The topic of our lesson  is really interesting to everyone. I expect you will be hardworking and active at this lesson as usually.

 

III.Цілереалізація

1.Осмислення, первинна перевірка розуміння й корекція засвоєння знань Розвиток навичок аудіювання

Т: We live in a magic world. The world is full of wonderful things. It is our planet. The Earth gives us life. We are the children of it. Nature is our best and kindest friend. It teaches us to understand the world around us. Our planet shows us wonderful pictures of different colours: the blue sky and the green grass, the white snow and the bright sun.

  Let`s watch the video  NATURE IS SPEAKING …

У:Ми живемо у чарівному світі. Світ повний чудових речей. Це наша планета. Земля дарує нам життя. Ми - діти її. Природа - наш найкращий і добрий друг. Це вчить нас розуміти навколишній світ. Наша планета показує нам чудові  картини різних кольорів: блакитного неба та зеленої трави, білого снігу та яскравого сонця.

Перегляньмо відео NATURE IS SPEAKING

Бесіда після перегляду:

Who can tell me? What is the video about? What is nature speaking about?

Remember the video and do the task.

Виконання завдання:

Task 3 Use the words from the box to fill the gaps.

What is the main warning of nature?

 Фізкультхвилинка

Т:Well, I think you are tired. Let`s dance! Stand up and move with us!( Гадаю, ви втомилися, потанцюймо !)

 

2.Сприйняття й усвідомлення учнями нового матеріалу. Learning new vocabulary.

Т:Before reading let`s remember the words!

У: Перед читанням, давайте подивимося на ці слова.(на екрані)

 

3.Закріплення знань і способів дій. Розвиток навичок   читання.

Т:Open your books at p.253.Let`s read the text ex.6

У: Відкрийте підручник  на стор.253, читаємо текст впр.6

 

.5. Узагальнення й систематизація знань через виконання вправи .

Т: Аnd now let`s do some tasks.

У: А зараз, давайте зробимо завдання.(на екрані)

Great! Now I`m sure you can save our nature!

 

IV. Рефлексивно-оцінюючий

1.Підведення підсумків уроку.

Т: Our lesson is coming to the end. You have made a very good job. Thank you and remember you will help to save our planet and you can do it!

У: Наш урок добігає кінця. Ви зробили дуже гарну роботу. Дякую і пам’ятайте, що ви допоможете врятувати нашу планету, і ви зможете це зробити!

2.Рефлексія . Цінування.

Т:You were good at using vocabulary of the topic in different situations.

Максим,,,,,You must do a lot of reading.

 

 

Вы должны много читать.

 

 Please, evaluate our today’s lesson. If our lesson was excellent draw  the hearts or pluses, if our lesson was not interesting for you draw the minus.      Come on, we will jump into each other's hands.(Пошалим!?)

 Thank you very much for your evaluation. 

 

 

У:Ви добре використовували словниковий запас теми в різних ситуаціях.

Оцініть, будь ласка, наш сьогоднішній урок. Якщо наш урок був чудовим, намалюйте серця або плюси, якщо наш урок не був цікавий для вас, намалюйте мінус.

  Дуже дякую за вашу оцінку.

Т:Your home task is to make a project  “ 7 ways I can save our nature”

Your marks you will see in the Classroom.

У: Ваше домашнє завдання - зробити проект «7 шляхів, які я можу зробити ,щоб зберегти нашу природу»

Ваші оцінки ви побачите в Classroom.

До зустрічі!

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Приймаченко Валентина Василівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
7 червня 2020
Переглядів
1288
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку