План-конспект уроку англійської мови у 6-Б класі 15.09.2022
Тема уроку: Зовнішність
Мета уроку: навчити учнів розповідати про свою зовнішність з опорою на схему; навчити ставити уточнюючі питання з опорою на схему; розвивати вміння аудіювати текст, ігноруючи незнайомі слова; розвивати вміння підтримувати діалог з однокласником; поглибити знання учнів новим лексичним матеріалом; сформувати уявлення учнів про вживання теперішнього тривалого часу; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію здобувачів освіти; розвивати культуру спілкування в парній роботі; розвивати пам'ять, увагу здобувачів освіти; виховувати почуття поваги до своїх однокласників та культуру спілкування у віртуальному просторі
Очікувані результати: на кінець уроку здобувачі освіти мають знати лексичний матеріал теми; правила побудови речень у теперішньому тривалому часі та вміти розповідати про свою зовнішність; вміти підтримувати діалог з однокласником
ПЕРЕБІГ УРОКУ
I. Організаційна частина. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу
1. Привітання (здобувачі освіти слухають пісню-вітання)
2. Здобувачі освіти діляться своїми почуттями на дошці (використовуючи стікери або реакції) How do you feel today? - I feel ... .
3. Здобувачі освіти читають вислів про зовнішність (Never judge from appearances) і здогадуються про тему уроку
4. Повідомлення теми та мети уроку
5. Уведення в іншомовну атмосферу. Фонетична зарядка (скоромовка на відпрацювання звуків [ϴ], [ʃ] (матеріал узято з інтернет ресурсу)
II. Основна частина
1. Подання лексичного матеріалу
2. Відпрацювання лексичного матеріалу у мовленні (здобувачі освіти читають речення та знаходять відповідні малюнки) (матеріал узято з підручника)
3. Гімнастика для очей
Look left, right
Look up, look down
Look around
Look at your nose
Look at that rose
Close your eyes
Open, wink and smile
4. Удосконалення вмінь та навичок читання
Pre-reading activity
1. Здобувачі освіти протягом 30 секунд переглядають текст і висловлюють свої припущення стосовно основної ідеї діалогу
While reading activity
2. Здобувачі освіти читають за ролями діалог і знаходять відповідь на питання Does Marcus get the map from the NPC
Відповідь на питання після прочитання діалогу
Post reading activities (матеріал узято з підручника)
5. Фізкультхвилинка
Stand up! Clap! Clap!
Arms up! Clap! Clap!
Step! Step! Arms down!
Clap! Clap! I want to be a fir-tree
Tall, tall, tall
I want to be a mushroom
Small, small, small
But the little, little mushroom
Will try, try, try
To reach up to the fir-tree
High, high, high
6. Подання граматичного матеріалу (здобувачі освіти переглядають відео утворення теперішнього тривалого часу і разом з учителем формулюють правило його утворення) матеріал узято з інтернет ресурсу
7. Удосконалення навичок письма (виконання вправи письмово)
виконання вправи усно
8. Гімнастика для очей
Look left, right
Look up, look down
Look around
Look at your nose
Look at that rose
Close your eyes
Open, wink and smile
9. Удосконалення вмінь та навичок аудіювання
Pre-listening activity
Здобувачі освіти дивляться на малюнки і описують людей, яких вони бачать
While listening activity
Здобувачі освіти слухають діалог перший раз та за малюнками знаходять людей
Post listening activity
Здобувачі освіти слухають діалог удруге та дають відповіді на питання
(матеріал узято з підручника)
10. Удосконалення вмінь та навичок говоріння
Декілька здобувачів освіти розповідають про свого однокласника, не називаючи його ім'я, інші мають здогадатися про кого йде мова, ставлячи уточнюючі запитання (використовуючи схему)
III. Заключна частина уроку
1. Підсумки уроку
Рефлексія (матеріал узято з інтернет ресурсу)
2. Повідомлення домашнього завдання
Подивитися на малюнки, прочитати речення та виправити помилки (усно)
Розкрити дужки, вживаючи теперішній тривалий час (письмово)