План-конспект уроку англійської мови у 8 класі (з завданнями для учня з ООП) Тема: Україна (географічне положення та клімат). The Geography and Climate of Ukraine.

Про матеріал
План-конспект уроку англійської мови у 8 класі (з завданнями для учня з ООП) Тема: Україна (географічне положення та клімат). The Geography and Climate of Ukraine. Мета: Ввести та активізувати в мовленні учнів новий лексичний матеріал; Розвивати навички усного мовлення; читання, роботи з текстом, навички роботи в парах та групах; Розвивати логічне мислення, мовну здогадку; Виховувати любов до рідної Батьківщини; Обладнання: картки з індивідуальними завданнями для учня з ООП, карта України, контурна карта України, роздрукований вірш про Україну. Тип уроку: комбінований.
Перегляд файлу

План-конспект уроку англійської мови у 8 класі (з завданнями для учня з ООП)

Тема: Україна (географічне положення та клімат). The Geography and   Climate of Ukraine.

Мета:  Ввести та активізувати в мовленні учнів новий лексичний матеріал;

 Розвивати навички усного мовлення; читання, роботи з текстом,

 навички    роботи в парах та групах;

 Розвивати логічне мислення, мовну здогадку;

 Виховувати любов до рідної Батьківщини;

Обладнання: картки з індивідуальними завданнями для учня з ООП, карта  України, контурна карта України, роздрукований вірш про Україну.

Тип уроку: комбінований.

 

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВЧА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Привітання. Організація класу .

Good afternoon! How are you today?

2. Оголошення теми та мети уроку.

The topic of our today’s lesson is “The Geography and Climate of Ukraine”.

By the end of the lesson you will study new words and word combinations from the text, speak about the geographical position and the climate of Ukraine.

 

3. Мовленнєва розминка. Активізація опорних ЛО

Answer the questions:

What`s the capital of Ukraine?

What are the biggest cities in Ukraine?

What is your native town?

What are the biggest rivers of Ukraine?

What is the flag of Ukraine?

What is the emblem of Ukraine?

What is the anthem of Ukraine?

What countries does Ukraine border on?

What are the stereotypes of Ukraine?

Why do people visit Ukraine?

 

Індивідуальна картка для учня з ООП Шкуро Кирила.

Завдання.

Запишіть зі хмаринки слів слова, які стосуються теми уроку.

 

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Читання тексту  The Geography and Climate of Ukraine  с. 215.

2. Ознайомити учнів з новою лексикою по темі уроку, записати лексику у    словники с. 216.

3. Первинне закріплення ЛО.

4.Постановка проблемного питання.

 

Look at the map of the country and answer the questions:

1.  Is the geographical position of our country suitable for the development of its      relations with foreign countries and its industrial development? Prove your opinion.

2. Is it suitable for agriculture`s development? Why do you think so?

 

a). Відпрацювання вимови власних географічних назв. (за картою на основі впр. 4 а) с. 214).

 

Учень з ООП Шкуро Кирило витягує з мішечка прапор країни, потім разом з всім класом під керівництвом вчителя вимовляє її назву.

Read and pronounce the geographical names correctly:

 Ukraine 

       Slovakia

   

Poland    Hungary

 

 

Romania   Belarus

  

      

 

b)  Первинне закріплення опрацьованих власних лексичних одиниць

I prepared some maps for you and your task is to write all the geographical names on them which you know:

 

 

 

Учень з ООП працює з пазлом.


Завдання.

Складіть пазл країни, яку ми з Вами вивчили на сьогоднішньому уроці.

 

c) Читання вірша про Україну (ланцюжком).

There are different countries in the world,

different people are in the world.

Different mountains, mountain valleys,

different herbs, different flowers ...

There is one country from all

the native to all of us.

That is beautiful Ukraine

our people home.

There are no ceilings in the steppe

as if they are able to speak.

There clearer the sun shines,

flowers smell sweeter there ...

There are different countries in the world,

good are, there are rich,

and the best in Ukraine

because it's best in my home.

 

d) Повторне читання вірша (мовчазне).

e) Перевірка розуміння прочитаного.

f) Закріплення вивченого матеріалу.

 

Учні виконують тест разом з учнем з ООП в своїх робочих зошитах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


g) читання тексту The Geography and climate of Ukraine с. 215.

h) учні виконують вправу 5 с. 216 разом з учнем з ООП в своїх робочих зошитах, на розуміння прочитаного тексту.

 

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Пояснення д.з.

Підготувати цікаву інформацію для виготовлення лепбуку «Україна».

2.Підсумок уроку.

Учні отримують роздруковані символи України, на зворотній частині пишуть свої враження від уроку, зачитують їх. Потім виходять до дошки та приліплюють їх до карти України.

 

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
Інкл
Додано
18 січня
Переглядів
246
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку