Цілі уроку: | |
Практична: | 1. Активізувати лексичні одиниці за темою “Sport” 2.Практикувати учнів у вживанні лексичних одиниць в усному та писемному мовленні. 3.Розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення. 4.Формувати вміння диференціювати інформацію під час аудіювання. |
Освітня: | 1.Розширити уявлення учнів про культуру країни, мова якої вивчається. |
Розвиваюча: | 1.Розвивати пізнавальний інтерес, пам'ять, увагу. 2.Розвивати комунікативні вміння учнів. 3.Розвивати вміння виражати свою думку. |
Виховна: | Виховувати усвідомлення важливості занять спортом. |
Тип уроку: | Введення теми. |
План – конспект уроку з англійської мови у 7 класі
Тема: |
“Sport in Great Britain”. |
Підручник: |
Карп’юк О.Д. Англійська мова: Підручник для 7 класу загально- освітніх навчальних закладів. – Тернопіль: Астон, 2005. |
Цілі уроку: |
|
Практична: |
1. Активізувати лексичні одиниці за темою “Sport” 2.Практикувати учнів у вживанні лексичних одиниць в усному та писемному мовленні. 3.Розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення. 4.Формувати вміння диференціювати інформацію під час аудіювання. |
Освітня: |
1.Розширити уявлення учнів про культуру країни, мова якої вивчається. |
Розвиваюча: |
1.Розвивати пізнавальний інтерес, пам'ять, увагу. 2.Розвивати комунікативні вміння учнів. 3.Розвивати вміння виражати свою думку.
|
Виховна: |
Виховувати усвідомлення важливості занять спортом. |
Тип уроку: |
Введення теми. |
Обладнання уроку: |
підручник, робочий зошит, аудіо запис, роздатковий матеріал, картки зі словами, текстами, мультимедійна дошка. |
Схематичний план уроку
Початок уроку.
1. |
Організація класу. Бесіда з черговим. |
2хв. |
2. |
Повідомлення цілей уроку. |
2 хв. |
3. |
Перевірка домашнього завдання. |
3 хв. |
4. |
Фонетична зарядка. |
2 хв. |
Основна частина уроку
5. |
Введення теми. |
3хв. |
6. |
Виконання завдань на розподілення лексики теми у ту чи іншу групу, вибір правильного варіанту. |
12 хв. |
7. |
Пісня “Give me freedom” |
4 хв. |
8. |
Гра “Who wants to be a millionaire ?” |
7хв. |
Кінець уроку
9. |
Завдання додому. Пояснення завдання. Запис на дошці та в щоденниках. |
2хв. |
10. |
Підсумки роботи. Оцінювання. |
2 хв. |
11. |
Завершення уроку. |
1 хв. |
Хід уроку
Етап. Мета. Прийом. |
Зміст роботи |
||||||||||||||||||||||||
Початок уроку Етап 1. Початок уроку. Організація класу. Бесіда з черговим. Мета: Повідомлення цілей уроку. Перевірка домашнього завдання. Прийом: Вступне слово вчителя. Бесіда з учнями.
Етап 2. Фонетична зарядка. Мета: Удосконалення вимови Буквосполучення th. Прийом: Розучування скоромовки.
Основна частина уроку Етап 3. Виконання вправ. Мета: введення теми Прийом: поділити слова на категорії.
Етап 4. Словникова робота. Мета: вивчити нові слова, збагатити лексику теми і удосконалити вимову. Прийом: з’єднати правильний варіант перекладу. Етап 5. Сприймання на слух. Мета: формувати вміння диференціювати інформацію під час аудіювання. Прийом: активне слухання.
Етап 6. Словникова робота. Мета: збагатити лексику теми. Прийом:знайти відповідник.
Етап 7. Виконання вправ. Мета:активізувати лексичні одиниці теми. Прийом: поділити лексичні одиниці на дві групи.
Етап 8. Виконання вправ. Мета:закріпити лексику теми. Прийом: читання і переклад. Етап 9. Гра. Мета:зацікавити учнів, перевірити фонові знання та знання лексики теми, удосконалити знання. Прийом:гра, вибір правильного варіанту, пісня “Give me freedom”
Кінець уроку Етап 10. Завдання додому. Пояснення завдання. Запис на дошці та в щоденниках. Етап 11. Підсумки роботи. Оцінювання. Етап 12. Завершення уроку. |
T: Good morning! How are you getting on? Today we are going to speak about popular British sports and games. You’ll learn some new words on the topic and practise them in texts, games and exercises. T: At home you had to rewrite 10 sentences using Simple Past Passive. Let’s check them. But first of all let’s revise how Simple Past Passive is formed. Who wants to be the first one? 1) Harry Potter was written by J.K. Rowling. 2) The furniture was bought at the local market. 3) The internet was invented during 1950s. 4) The police was called just after midnight. 5) Breakfast was served. 6) The children were not picked up. 7) The rooms were not cleaned. 8) The dog was fed. 9) The homework was written. 10) The car was washed.
T: Now you can see a tongue twister on the blackboard. Write down it in your copy books. First of all I will read it then you have to repeat after me. So, let’s start. Three free throws. OK, not bad. Now try again but faster.
T: Now boys and girls let’s do the next task. Translate then put the words in the correct category.
T: Let’s learn the new words. Match the words in English and in Ukrainian and write down them in your vocabularies. (1 слайд) Roller-skating – катання на роликах Skiing – катання на лижах Swimming - плавання Hiking – гірський туризм Cycling - велоспорт Skating – катання на ковзанах Improve - вдосконалювати Keep fit – бути в хорошій формі
T: I want you to listen to my stories. I will describe different sports games. You can see the numbers of the games on the board and you will use the cаrds with the numbers on your desks. (2 cлайд) 1 – football 2 – basketball 3 – chess 4 – jogging 5 – wrestling 6 - boxing
T: Let’s work again with vocabularies. People who go in for different sports have different names. Remember!!! How do we call people who:
T: Group these activities into winter and summer sports. (слайд 4)
T: Read and translate about some kinds of sports. (слайд 5-11).
T: Now let’s play the game “Who wants to be a millionaire?” T: Let’s sing the song which is closely connected with our today’s theme with sport. Waving Flag ft. Nancy Ajram (FIFA World CUP 2010)
Oooooh Wooooooh
T: Today we have done a great job: we learned a new tongue twister, read and translated a very interesting text, did many exercises and revised some grammar material. You were very active today. Your marks for today’s lesson are… T: Thank you for your work. See you tomorrow.
|
1