9 березня о 18:00Вебінар: Навчаємося не тільки за партою, або рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням на уроках суспільного і гуманітарного циклу

План виховної роботи 6 клас, І семестр

Про матеріал

Розгорнутий план виховної роботи на І семестр 2018-2019 навчальний рік для 6 класу. психолого - педагогічна характеристика класу, аналіз виховної роботи, бесіди по правилам дорожнього руху.

Перегляд файлу

                                  Психолого – педагогічна характеристика 6 -  Б класу

Андріївської загальноосвітньої школи

І – ІІІ ступенів № 1

І. Склад класу

У  6 – Б  класі навчається 14 учнів, з них  7 дівчат і  7 хлопців. Клас вікової норми. За станом фізичного розвитку належать до основної групи з занять фізичної культури _____ учнів, ______ до спеціальної і ______  до підготовчої. Стан здоров я дітей у класі різний. Найчастіше пропускають заняття з причини хвороби.

Показники успішності:

  • Учнів з високим рівнем навчальних досягнень – немає;
  • Учнів з достатнім рівнем навчальних досягнень – 4;
  • Учнів з середнім рівнем навчальних досягнень – 10;
  • Учнів з початковим рівнем навчальних досягнень -   немає.

Учні класу із задоволенням виконують громадські доручення, в класі працює учнівське самоврядування.

ІІ. Згуртованість класу

За даними останнього анкетування під час вивчення мікроклімату колективу, активність учнів класу виявилось такою:

  • 70%  дітей проявляють себе активно в житті колективу;
  • 30%  дітей мають середній рівень активності;
  •  Дітей, які  не цікавляться справами колективу, немає.

Загалом стосунки у класі товариські, толерантні, приятельські . Дівчата і хлопці товаришують між собою. Учні завжди переживають за успіхи і невдачі свого класу. Але іноді виникають суперечки між хлопцями і дівчатами.

ІІІ. Соціально-психологічні параметри сім'ї та особливості сімейного виховання: Соціально-психологічний стан дітей задовільний.

За кількістю дітей у родині - одна або дві дитини; лише сім’я Харченко Ю. має три дитини. У класі три дитини, які виховуються у неповних сім’ях (Соколова Т., Давиденко Р., Курдюк О.). Характер відносин між учнями та їхніми батьками нормальний. Більшість дітей виховується у сім'ях , де панує взаєморозуміння  та злагода. Матеріальне становище у більшості дітей середнього рівня.

ІV. Заходи щодо подальшого згуртування класного колективу

Учні 6 – Б класу приймають активну участь у загальношкільних та класних заходах.  З боку класного керівника постійно ведеться контроль за навчанням та дотриманням учнями правил поведінки. Робота вчителя спрямована на запобігання правопорушень, зміцнення учнівського колективу, активізацію профілактичної роботи щодо збереження життя та здоров’я учнів, формування у них свідомого ставлення до власного здоров’я, культури тощо.    

docx
Додано
25 жовтня 2018
Переглядів
797
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку