План заняття до лекційного заняття з дисципліни Економіка виробництва на тему Зміст і структура дисципліни

Про матеріал
План лекційного заняття з дисципліни "Економіка виробництва", на тему: Зміст і структура дисципліни.
Перегляд файлу

ПЛАН ЗАНЯТТЯ № 1

Дисципліна: «Економіка виробництва»

Дата проведення заняття: ___________    група____,

спеціальність 208 «Агроінженерія»

Тема: Вступ.  Зміст структура дисципліни.  Взаємозв’язок дисципліни  з іншими дисциплінами.

Мета заняття:

Дидактична (навчальна): навчити студентів орієнтуватися у структурі та видах економіки.

Розвиваюча: розвити навики спостережливості, уваги, аналізу сприйнятого матеріалу теми заняття «Вступ.  Зміст структура дисципліни.  Взаємозв’язок дисципліни  з іншими дисциплінами.»

Виховна: виховати навики ефективності використання набутих знань на виробництві і в житті

Методична: методика використання програми Pover point та відео-лекції

Вид заняття: лекція

Тип заняття: теоретичне

Метод проведення: демонстраційно – ілюстраційний, проблемний

Форма проведення заняття: бесіда, лекція з елементами опитування, пояснення

Міжпредметні зв’язки:

Забезпечуючі дисципліни: Економічна теорія, Основи правознавста.

Забезпечуванні дисципліни: Маркетинг, Основи малого бізнесу.

Методичне забезпечення: опорні конспекти, натурні зразки, таблиці

Технічні засоби навчання: ноутбук, проектор, екран

Література:

Основна: І.В. Бойчик «Економіка підприємства» 2010 рік Харків.

Додаткова: Синякевич І.М. Економіка підприємства 2000 рік Київ.

 

 

ХІД ЗАНЯТТЯ

  1. Організаційний момент
    1.        Перевірка готовності аудиторії до занять
    2.        Відмітка в журналі відсутніх студентів
    3.        Перевірка готовності студентів до заняття та відповіді на питання, що виникли при підготовці домашнього завдання
  2. Ознайомлення студентів з темою і метою заняття

Тема заняття: Вступ.  Зміст структура дисципліни.  Взаємозв’язок дисципліни  з іншими дисциплінами.

Мета заняття: навчитися орієнтуватися в  економічних показниках, виховати навики використання набутих знань в житті та на виробництві.

  1. Актуалізація опорних знань з теми: «Економіка, структура економіки, види економічних знань».

Фронтальне опитування:

  1.        Ваше розуміння в понятті «економіка»?
  2.        Чим, на вашу думку, відрізняється макроекономіка від мікроекономіки?
  3.        Які основні функції виконує економіка?

Індивідуальне опитування:

3.1.  Поняття економіка у житті людини.

3.2. Класифікація функцій економіки.

3.3.Призначення  макро та мікро економіки.

4. Коментар відповіді студентів.

5. Мотивація навчальної діяльності (слайди, відео).

 

6. Запис плану лекції.

План

  1. Вступ.
  2. Поняття економіка виробництва, мета цілі.
  3. Класифікація джерел курсу економіка виробництва.

7. Викладення та вивчення нового матеріалу по темі: «Вступ.  Зміст структура дисципліни.  Взаємозв’язок дисципліни  з іншими дисциплінами.

8. Закріплення студентами набутих на занятті знань.

Фронтальне опитування:

8.1. Пояснити понятятя економіка виробництва.

8.2. Пояснити джерела  економіка виробництва.

9. Коментар відповідей студентів та коментування і  виставлення оцінок.

10. Домашнє завдання: підручник стор. 334-337, конспект.

11. Підсумок заняття.

 

 

 

Викладач        М.О. Деревʼянко

 

docx
Додано
10 вересня 2020
Переглядів
3549
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку