Головною метою запуску реформи НУШ було створення школи, у якій учням було б приємно вчитися. Тут прислухаються до думки дітей, вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку, а також бути відповідальними громадянами. Чи вдалося вчителям реалізувати всі принципи, які передбачає ця система? Які вона має переваги та недоліки? Адже вона активно впроваджується вже протягом чотирьох років та буде діти й надалі!
Про успіхи та нюанси розбудови Нової української школи ви дізнаєтеся на Всеукраїнській інтернет-конференції «НУШ: особливості організації навчального процесу». Конференція стане в пригоді не тільки вчителям НУШ, а й адміністраторам та предметникам, які працюють у середній школі!
Для вас виступатимуть найкращі лектори:
- Іванова Інна – «Особливості оцінювання в НУШ».
- Талан Лілія – «Чотири роки пілотування: політ нормальний».
- Кропельницька Марина – «Навчаємось граючись: створюємо авторські ігри для роботи в НУШ і не тільки».
- Горобець Артем – «Методика CLIL як засіб реалізації інтегрованого підходу Нової української школи».
- Сищук Галина.
- Козленко Олександр – «Способи візуалізації даних: між математичною та природничо-науковою компетентністю».
Дізнайтеся про підсумки впровадження системи НУШ у молодших класах, а також про перспективи й очікування щодо її реалізації у середній школі. Долучайтеся до конференції та не забувайте під час панельної дискусії ставити спікерам запитання. Ми чекаємо на вас 15 травня о 10:00. Реєструйтеся та переймайте досвід педагогів-практиків НУШ!
Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.