Гумор

Думки вчителя на педраді

Жартівлива добірка думок шкільного вчителя, який прийшов на педраду

Ще нікому не вдалося уникнути педради. Давайте відверто, не завжди це той захід, на якому хочеться бути присутнім після уроків. Але це одна зі складових роботи, і не важливо, що весь день ви провели з учнями, а потім ще перевіряти стоси зошитів. Треба так треба, але посеред тижня пропонуємо жартівливу добірку думок вчителя на педраді. Ви не одинокі у цьому!

Хоч би вистачило стільців!

У вас так траплялось, що прийшовши на педраду, виявляли, що стільців уже немає - і треба йти до сусіднього кабінету, де йде урок? І всі колеги на тебе дивляться, і тішаться, що вони прийшли на 5 хвилин раніше.

Сподіваюсь, буду поруч зі «своїми»

У кожного є люди, поряд з якими хочеться сидіти під час тривалої педради. З тими, хто зрозуміє твій погляд, багатозначні зітхання. Ваші влучні та смішні коментарі поряд з такими сусідами будуть оціненими. Педрада занадто довга, щоб сидіти поряд з буркотливим або мовчазним вчителем, з яким ви лише вітаєтесь в учительській.

Хто це?

Особливо актуально на початку року. Когось запрошують озвучити повідомлення, виступити, а ви розумієте, що ніколи раніше не бачили цю людину? Це новий вчитель, хтось з райвно, області?! А може, чергова реклама та запрошення на участь у чомусь? Що коїться?

Скільки цій дитині років?

Чим довше ви навчаєте, тим все більш молодші приходять вчителі на роботу. Це шокує вперше, коли дивишся на нового вчителя та думаєш: «А в тебе паспорт вже є? Це я така стара чи до викладання допускають школярів?».

Так-так, ми всі знаємо для кого ці нагадування

Нагадують, що вчитель не може носити джинси. Але це стосується тільки Оксани Володимирівни, математички, яка носить джинси ледь не щодня. Нагадують, що у школі всі мають бути до 16.00 мінімум? Так це для Віктора Миколайовича, який о 15.30 щонайменше тричі на тиждень вже їде додому у маршрутці. Чому ми всі маємо вислуховувати ці міні-лекції? Всі й так знають, для кого вони.

Ми ніколи не закінчимо вчасно

Ми почали з запізненням, бо у директора був терміновий дзвінок. А потім не могли налаштувати апаратуру. Комп'ютер завис, коли хотіли показати презентацію. А той вчитель задає багато додаткових запитань (як завжди), хоча можна самому розібратись в усьому. І ось, пройшло вже дві години, а за планом ще багато тем.

Моїм учням на уроці так само важко, як оце мені зараз?

Ми перевіряємо телефони, пишемо друзям, рахуємо хвилини до закінчення педради. Боже, як нудно. Цікаво, як часто моїм учням нудно так само?

Добре, що не всі педради нудні. Сподіваємось, у вас більшість з них цікаві, корисні, а не нудні та обтяжливі.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter