Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Новини

Готуємо учнів до участі в конкурсах і олімпіадах: психологічні таємниці

Як ваші учні ставляться до участі в різноманітних конкурсах та олімпіадах? Упевнені, що багато хто неймовірно радіє можливості проявити себе та отримати гідну винагороду! Утім, хтось навпаки не надто щасливий від необхідності брати участь у змаганні. Але в обох випадках необхідно подумати про психологічний стан дітей.

Так, олімпіади та конкурси завжди супроводжуються неабияким стресом. Чому? Бо це складно, відповідально, серйозно, до того ж не всі діти прагнуть змагатися зі своїим однолітками та справді не розуміють, як поводити себе у випадку перемоги чи поразки. Все це призводить до стресу, який може негавтивно вплинути на результати. Звісно, якщо не навчитися вправно ним керувати. Як? Саме про це поговоримо на вебінарі Євгенії Кочерги «Психологічна підготовка школярів до участі в конкурсах і олімпіадах», який відбудеться 22 жовтня о 18:00. 

Поговоримо про нбанси психологічної підготовки дітей до участі в різноматнітних конкурсах та олімпіадах, отримаємо безліч корисних порад та випробуємо дієві вправи і техніки. Приєднуйтеся, буде цікаво!

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter