На сьогодні в українських школах відбуваються глобальні зміни, основною метою яких стала не просто репродуктивна передача від педагогів до учнів знань, умінь і навичок. Найважливішим є формування та розвиток здібностей учнів, уміння самостійно ставити навчальну проблему, формулювати алгоритм її вирішення, контролювати процес і оцінювати отриманий результат. Як можна досягти такого результату та навчити дітей вчитися в умовах дистанційки? Про це говоритимемо 16 та 17 січня у межах Всеукраїнської інтернет-конференції «Організація освітнього процесу в умовах дистанційного навчання».
Мета цієї інтернет-конференції «На Урок» – допомогти освітянам організувати продуктивну роботу під час дистанційного навчання з використанням популярних інтернет-ресурсів та нових методик. Під час інтернет-конференції поговоримо про принципи та підходи до організації роботи з метою провадження продуктивного навчального процесу. Буде неймовірно цікаво! А своїм досвідом із вами поділяться:
- Цукор Любов – «Інтернет-ресурси для взаємодії з учнями».
- Немченко Віктор – «Сервіси для викладання суспільно-гуманітарних дисциплін на дистанційці».
- Іванова Інна – «Організація робочого простору під час дистанційного навчання».
- Власенко Марина – «Можливості сервісу Canva для роботи з дітьми під час дистанційної форми навчання».
- Богданова Вікторія – «Викладання природничих дисциплін при змішаному та дистанційному навчанні».
- Дудіч Ганна – «Правило рівностороннього трикутника: ефективна взаємодія учнів, учителів і батьків при дистанційному навчанні».
- Лазебний-Чоловський Дмитро – «Урок фізичної культури в умовах дистанційного навчання».
- Карлаш Євгенія – «Будь у тренді: родзинки створення презентації Power Point, від якої діти будуть у захваті».
- Талан Лілія – «Використання онлайн-ресурсів під час дистанційного навчання в НУШ».
Це неймовірно важлива тема для всіх без винятку, тож реєструйтеся! Долучайтеся до обговорення на панельній дискусії, поставивши запитання спікерам за посиланням.
Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.