Новини

Протидіємо кібербулінгу: Мінцифри пропонує важливий освітній серіал

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ презентувало безкоштовний освітній серіал про онлайн-цькування для підлітків. 

Участь в освітньому серіалі взяли українська суперстар NK | Настя Каменських і співачка, акторка та влогерка Анна Трінчер.

Інтернет має бути безпечним, адже у віртуальному світі можна образити сильніше, ніж під час реального спілкування. Образи переслідують жертву всюди, де є вихід до мережі. Це надзвичайно виснажує. Що робити, коли коментарі та «жарти» булерів переходять межу? Адже третина опитаних підлітків в Україні ставала жертвами онлайн-булінгу, а кожен п’ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття.

Дорослі та друзі жертви часто не помічають онлайн-булінг, тим часом підліток відчуває зневіру, тривогу чи навіть фізичний біль від нервового перевантаження.

Завдяки цьому освітньому серіалу підлітки дізнаються, що таке кібербулінг, зрозуміють його причини та потенційні наслідки, навчаться протистояти хейту та тролінгу, образливим коментарям, зможуть припинити кібербулінг і допомогти своїм друзям, які стали жертвами цькування.  

Серіал має 4 серії, тривалість однієї – 4-5 хвилин. Безкоштовно переглянути освітній серіал можна на платформі Дія.Цифрова освіта.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter