Новини

Школи отримають основні набори LEGO до 1 вересня

Під час спільної прес-конференції Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Віце-президента The LEGO Foundation Каспера Оттоссона Канструпа, стало відомо, що всі майбутні першачки країни отримають обіцяні набори «Шість цеглинок» до 1 вересня. При цьому саме завезення буде тривати в чотири етапи.

Як розповіла Лілія Гриневич:

«Доставка є вкрай великою. Нагадую, що The LEGO Foundation погодилась безкоштовно забезпечити всі перші класи комунальних та державних шкіл України 2 типами наборів LEGO. Йдеться про набори «6 цеглинок», які забезпечуватимуться у розрахунку на кожного першокласника, та «LEGO Play Box», які надаватимуться додатково на кожен клас. 1-й етап доставки – червень 2018 року.  В його межах до українських шкіл надійдуть усі набори «6 цеглинок», які отримає кожен український першокласник, також надійдуть коробки «LEGO Play Box» до центральних регіонів України. Решта наборів «LEGO Play Box» надходитимуть в межах наступних етапів доставки. Це пов’язано з масштабом допомоги. Щоб ви розуміли, набори «6 цеглинок» для усієї України – це приблизно 5 великих вантажівок з LEGO. При цьому повний набір «LEGO Play Box» – це близько 45 повноцінних вантажівок».

З огляду на логістичні нюанси, був розроблений графік надходження наборів LEGO до регіонів України. Він представлений у презентації за посиланням. Міністр також зазначила, що у наступному навчальному році нові ігрові методики навчання зможуть випробувати 400 тис. першокласників. А для того, щоб всі вчителі змогли ознайомитися з особливостями роботи з LEGO, на сайті МОН розміщено 2 брошури з детальним описом методик. 

Також Лілія Гриневчи наголосила на тому, що зараз вже проводиться підготовка вчителів, які працюватимуть з LEGO.

«1 квітня 2018 року 100 пілотних шкіл та всі обласні ІППО вже отримали повну комплектацію наборів. Це означає, що вчителі, які зараз підвищують кваліфікацію, мають предметні матеріали, на яких можуть опановувати нові методики. Попередньо – у січні-лютому 2018 року – тренери The LEGO Foundation провели навчання для вчителів перших класів, заступників директорів та психологів 100 пілотних шкіл, методистів методичних центрів, регіональних тренерів Нової української школи та представників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти».

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter