Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Новини

Стартує проект з впровадження електронного освітнього контенту

МОН представило проект Плану реалізації експерименту з впровадження електронних підручників та Національної електронної освітньої платформи. У документі можна знайти загальні данні про проведення апробації зразків е-підручників та їх запровадження у школах. Також презентовано приклад структури та функцій, що матиме е-платформа.

Пілотування електронних підручників у школах розпочинається вже наступного навчального року та триватиме до 2020/2021 року. За цей час можна буде зробити висновок щодо використання експериментальних зразків.

Усі підручники будуть розміщені на Національній освітній е-платформі, яка у майбутньому має стати кращим джерелом освітнього контенту для навчання не тільки у школі, а й упродовж життя.

До 30 березня Міністерство освіти і науки України приймає листи від зацікавлених у співпраці розробників програмного забезпечення, а також постачальників технічних рішень і контенту, комерційних і неприбуткових компаній, наукових і дослідницьких установ, які бажають взяти участь у розробці і створенні е-платформи. Більше про умови співпраці можна дізнатися за посиланням. До 6 квітня МОН розгляне всі пропозиції та представить громадськості план подальших дій.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter