Новини

У Києві починається міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Вже 15 березня в Києві починає працювати IX міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організована за підтримки МОН, Національної академії педагогічних наук України та компанії «Виставковий світ». До участі у заході запрошуються всі освітяни, які зацікавлені в модернізації освітнього процесу, а також студенти і школярі, які бажають більше дізнатися про особливості навчального процесу в Україні та закордоном.

Цьогоріч гості Виставки зможуть отримати вичерпну інформацію щодо впровадження Нової української школи та інклюзивної освіти, а також дізнаються багато цікавого щодо використання нових методів і засобів навчання. Також у межах заходу діятиме виставка про закордонну освіту «World Edu».

Виставка збере більш ніж 700 учасників з 25 регіонів України та 12 країн світу. Серед них представники вищих навчальних закладів, наукових установ, міжнародних агенцій, органів управління освітою тощо.

У межах виставки організована змістовна тематична програма, що включає в себе 74 конференції, семінари, майстер-класи, воркшопи, круглі столи, відкриті уроки та безліч інших цікавинок. Спікерами стануть представники секретаріату ВРУ з питань науки та освіти, провідні фахівці МОН, Інституту модернізації змісту освіти та представники міжнародних навчальних закладів. Детальніше ознайомитися з програмою заходів Виставки можна за посиланням

IX міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» проходитиме з 15 по 17 березня в Київському палаці дітей та юнацтва. Вхід безкоштовний!

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter