Новини

Україна на The Education World Forum

Триває традиційний щорічний Світовий освітній форум (The Education World Forum 21-24.01 2018) у Лондоні, який приймає міністрів освіти та їх радників з понад 70 країн. Це одні з наймасштабніших світових зборів міністрів. За програмою передбачені виступи та дискусії протягом чотирьох днів. Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич наразі перебуває у столиці Великої Британії. За її словами, цьогоріч вона не виступатиме з доповіддю (за правилами Форуму), але долучиться до дискусій.

Мета The Education World Forum в обговоренні майбутньої світової політики у галузі освіти, реформи, вплив політики на цю сферу, економічні аспекти розвитку. Створюються умови для ефективної співпраці міністерств.

Автор фото – прес-служба Міністерства освіти та науки України

Яке значення Форуму для України?

Україна стала традиційним та повноцінним учасником Форуму, прийнятим світовою спільнотою. Минулого року Лілія Гриневич представляла Україну та НУШ з доповіддю на Форумі. Цього ж року запланована велика кількість зустрічей за її участю, у тому числі й з британськими колегами. Тісна співпраця з Британією у галузі освіти має гарні перспективи для України. У межах зустрічі експерти передали заздалегідь зроблений огляд британської системи освіти.

Захід проводиться за підтримки Уряду Великої Британії та партнерів галузі промисловості. Усі гості перебувають на форумі за запрошенням та за рахунок приймаючої сторони.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter