Tема: Предмети, які я вивчаю у школі.
Мета: Повторити й активізувати ЛOтеми.Повторити граматичний матеріал: спеціальні запитання. Розвивати комунікативні вміння учнів. Виховувати повагу до школи та навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах, для роботи в групах , для індивідуальної роботи .
ХІД УРОКУ
1.Привітання.
Т: Hello! Nice to see you!
Ps: Nice to see you, too!
2.Повідомлення теми та мети уроку. х
Т: Today we'll continue our talk about school life in general and about school subjects in particular. You'll also practise the vocabulary on the topic in texts, games and exercises.
3.Перевірка домашнього завдання.
1)РЗ, впр. 2 (с. 71), впр. З (с. 72).
Учні по черзі читають речення, які вони записали про свою школу.
2)РЗ, впр. 4 (с. 72).
Учні ланцюжком читають складений ними текст з поданих речень.
4.Уведення в іншомовну атмосферу.
Учні працюють у парах. Учитель роздає картки, які містять частини діалогів-жартів за темою «Школа». Завдання учнів — якомога швидше скласти п'ять діалогів із десяти карток. Перемагає пара, яка першою виконає завдання. Потім учні в парах інсценують діалоги.
— What do you think about your first day at school, Joe?
— First? You mean I have to go back again?
— Why are you always late for school?
— It's not my fault. You always ring the bell before I get there!
— Does your father still help you with your homework?
— No, Miss. I can get it all wrong on my own now.
Well, son, how did you find your Geography exam?
— With a map and compass, how else!
Sir! What would I have to write to get ЗА levels?
— Someone else's name at the top of your exam paper!
IІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Speaking1. Розвиток умінь діалогічного мовлення.
1) Впр. 1а (с. 130).
Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р.
Т: Look at the pictures on page 130 of your textbook.
Who can you see there?
What school lessons are the children at?
What are they doing?
2)Впр. lb (с. 130).
Учні працюють у парах: по черзі складають усні повідомлення про різні навчальні предмети, використовуючи подані у вправі слова ісловосполучення.
3)Впр. 2 (с. 130).
Учні в парах звертаються один до одного із запитаннями, поданими у вправі, та дають усні відповіді на них.
2. Активізація JIOтеми.
1)РЗ, впр. 2 (с. 73).
Учні заповнюють таблицю назвами навчальних предметів відповідно до видів діяльності. Потім ланцюжком розповідають, які види діяльності використовуються на яких уроках.
2)Гра «QuickWit».
Учитель вивішує на дошці картки зі словосполученнями у певній послідовності. Учні розподіляються на групи по троє-п'ятеро дітей. Кожна група отримує комплект таких саме карток, як і вивішені на дошці. Учитель перегортає картки, а діти повинні розташувати свої картки у тій самій послідовності, як і на дошці. Перемагає група, яка швидше та правильніше виконає завдання.
Т: Look at the blackboard and try to remember the order of the word combinations on the cards.
to do the sums |
to do an experiment |
to learn about the plants |
|
to learn about the animals |
to discuss a story |
to play games |
|
to listen to a dialogue |
To do a project |
||
to learn about the plants
to do an experiment
to do the sums
to learn about the animals
to play games
to discuss a story
to listen to a dialogue
3. Аудіювання. Подання тексту для аудіювання.
Учитель роздає картки для індивідуальної роботи, що містять варіанти відповіді на запитання. Потім читає діалог, а учні повинні вибрати й обвести літеру правильного варіанта відповіді.
Т: Listen to the dialogue and choose the correct answers.
UNLUCKY DAY AT SCHOOL
Listen to the dialogue. Choose and circle the correct answers.
1.How was Wendy's first day at school?
a) Excellent. b) Horrible
2.Why did the teacher shout at Wendy?
a) She didn't have her homework . b) She was talking to the other children.
3.Why was Wendy talking?
a) She didn't understand the exercise. b) The lesson was boring.
4.What should children do if they don't understand anything?
a) Ask classmates. b) Ask the teacher.
5.What should children do if they want to tell something to the teacher?
a) Stand up. b) Put their hand up.
5.Why is school like life?
a) You learn something new every day. b) You don't know many things.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 72), письмово.
Summarizing2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі 7'->P/->Pf->P3.
Т: What topic have we discussed today? What have you learned to speak about?
Now I'll tell you the beginning of the word combination and you'll finish it.
T: To do.
Ps: An experiment.
T: To discuss...
Ps: A story! etc.