План-конспект уроку
з англійської мови
для 6 класу
Урок № 82
Тема: Подорожуємо Лондоном.
Мета: ознайомити з новим лексичним матеріаломтеми; повторити назви визначних місць Лондона; повторити граматичний матеріал: минулий неозначений час; навчати складати монологічні повідомлення за темою; розвивати комунікативні вміння учнів; продовжувати формувати навички читання; розвивати ерудицію учнів; виховувати інтерес до культури та історії британського народу.
Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи, для роботи в парах.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯПЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Hello, children, I'm very glad to see you.
Ps: We are glad to see you, tool
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we'll continue speaking about London and its sights: you'll learn a lot about the oldest building in London — The Tower of London.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Т: Let's learn the rhyme «Which is the Way to London Town?». But before we learn it, we'll have to make it of the lines on your cards.
Учні отримують картки з віршем, у якому переплутано репліки. Учні повинні скласти з цих реплік вірш.
WHICH IS THE WAY ТО LONDON TOWN?
Sea — saw, sacadown,
Which is the way to London Town?
One foot up and the other foot down,
That is the way to London Town.
Put the lines in the correct order to make up a rhyme.
WHICH IS THE WAY TO LONDON TOWN?
That is the way to London Town.
Which is the way to London Town?
See — saw, sacadown,
One foot up and the other fobt down,
II.ОСНОВНА ЧАСТИНА УPОКУ
1. Перевіркa домашнього завдання.
Учні по черзі читають виправлені твердження про Лондон.
2.Розвиток умінь діалогічного мовлення. Впр. 1 (с.138)
Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнків поданих у вправі, та дають відповіді за зразком вправи.
3. Подання тексту для читання. Впр. 2 а (с. 138).
1) Етап підготовки до читання.
а) Бесіда в режимі Т-Р-Р-Р…
Т :Look at the picture in exercise 2 on page 118. What can you see?
What city is the Tower situated in? What do you know about it?
б) Подання нового лексичного матеріалу.
Учні отримують картки для роботи в парах, на яких – нові слова з тексту та їхній переклад. Учні добирають переклад до поданих слів.
Match the words with their translation.
1)to serve a)ворони
2)fortress b)в’язниця
3)ravens c)легенда
4) guide d)фортеця
5)guard e)гід
6) legend f)охоронці
7)prison g)слугувати
2) Етап читання.
T: Let's read and translate the text now.
Учні ланцюжком читають і парекладають текст.
3)Етап перевірки розуміння змісту тексту.
а) Впр. 2b (с.138).
Учні розташовують речення вправи у послідовності розповіді в тексті впр. 2а (с. 138). Потім по черзі читають ці речення.
б) Впр. 8 (е. 139)
Учні ставлять один одному запитання за текстом вправи і заповнюють пропуски в реченнях.,
4.Активізація мовленнєвих зразків.
Учні а парах читають та інсценізують діалог за ролями. Дві три пари учнів відтворюють його перед класом.
2) РЗ. апр. З (с. 139)
Учні використовують подану інформацію, щоб заповнити пропуски в діалозі. Потім двоє учнів читають діалог за ролями. Дві – три пари учнів відтворюють його за ролями, а інші перевіряють, чи правильно вони виконали завдання.
5. Повторення граматичного матеріалу: минулий неозначений час. Впр. 6 (с.139).
Учні самостійно заповнюють пропуски в тексті листа формами дієслова у минулому неозначеному часі, а потім ланцюжком читають текст вправи. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Домашнє завдання.
1) впр. 5 (с.139), письмово.
2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі Т –Р1 –Р 2– Р3…
Т: What have you leaned to tell about at the lesson today?
Tall what you have learned about the Tower of London.
Учні по черзі відповідають на запитання.