Презентація містить матеріали для проведення циклу виховних годин про добро,багата цитатами видатних українців , як-от: Т.Г.Шевченко, Ліна Костенко, Григорій Сковорода та ін. Може бути викоростана у роботі вчителів початкової школи, вихователів, класних керівників
"Раз добром нагріте серце вік не прохолоне" Т.Шевченко. "Раз добром нагріте серце вік не прохолоне" - написав колись великий Тарас. Його слова линуть до самого серця. Час минає швидко, а з ним і наше життя. І саме зараз пора посіяти зерна любові у душах дітей, обігріти їх , щоб вони згодом проросли і вже потім зігрівали добром наші серця
«Відніміть у нашого серця любов до добра – ви віднімете всю чарівність життя» Г.Сковорода Філософ-просвітитель закликав: «Люди, будьте людяними! Це ваш перший обов’язок. Будьте такими для всіх станів, для всіх вікових категорій, для всього, що людині не чуже». «Що може бути шкідливіше людини, яка володіє знанням найскладніших наук, але не має доброго серця? Вона всі свої знання використає на зло».
Участь у благодійнїй акції – прояв милосердя 1 квітня 2015 року на Закарпатті стартувала X-Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини» . Мета акції - забезпечення реанімаційних відділень дитячих лікарень медичним обладнанням. Учні нашої школи долучились до благодійного збору коштів для дітей з вадами здоров’я.
„ У душах людських хай палає тепло, Людське милосердя хай творить добро" «Метод мікрофону» - продовж речення. Учні висловлюють свої думки у мікрофон. Зазвичай, вихователь пропонує фрази з стандартними початками, а діти їх продовжують, як - от: Мені добре, коли ... Сенс мого життя... Добрий вчинок – це...
«Справжнє виховання — це виховання в дусі безстрашності. Справжня доброта, готовність захищати слабшого і беззахисного — це насамперед мужність, безстрашність душі!» В.Сухомлинський Константи В.Сухомлинського “Дитина не може жити без сміху. Якщо ви не навчили її сміятися, радісно дивуючись, співчуваючи, бажаючи добра, якщо ви не зуміли викликати у неї мудру і добру посмішку, вона буде сміятися злобно, сміх її буде насмішкою”. «Краса — мати доброти й сердечності», «Краса — джерело морального багатства людини» — це деякі його афоризми.
" Гаслом для мене завжди була людська доброта, самовідданість і милосердя людської душі у найрізноманітніших їх проявах" Г.Тютюнник. Життєві їдеали Г.Тютюнника Найвища наука життя - мудрість, а найвища мудрість - бути добрим. Ідеалізм мій полягає в тому, що я завжди жду від людини хорошого.
"Хто людям добра бажає, той і собі має". Старенькі пенсіонери, про яких забули діти, і які на самоті доживають свого безрадісного віку. Інваліди, яким так потрібна підтримка від найближчих. Їм потрібно так мало - частинка добра, частинка серця, щиро подарована вами. Цей маленький вогник доброти розростеться, запалає навіки вогнем любові, всепрощення. Робіть добро всюди і скрізь!