Презентація про цікаві місця Японії. Тут ви дізнаєтесь багато цікавинок про чудову Східну країну, яка просто зачаровує своєю самобутністю , колоритністю і інноваційністю.
Архітектура ЯпоніїПідготувала студентка групи 1ф Лях Дарина
Номер слайду 2
Споруди Японії – місце паломництва архітекторів. Якщо звичайні дороги ведуть до Риму, то за натхненням їдуть у Країну Висхідного Сонця.
Номер слайду 3
Сутність японської традиції у простоті. Візуальна мова архітектури лаконічна, але в цьому її краса.
Номер слайду 4
«ЯПОНЦІ ВЧАТЬ НАС ПІДХОДИТИ ДО АРХІТЕКТУРИ ОСМИСЛЕНО Й… ЕКОНОМИТИ. ЧЕРЕЗ ВИСОКУ ЩІЛЬНІСТЬ НАСЕЛЕННЯ Й ОБМЕЖЕНІСТЬ ПРОСТОРУ БУДІВЛІ ВИРІЗНЯЮТЬСЯ РАЦІОНАЛЬНИМ ПЛАНУВАННЯМ.»
Номер слайду 5
Основоположні точки в архітектурі – природне світло та взаємодія внутрішнього та зовнішнього середовищ.
Номер слайду 6
Будинки реагують на погоду. Через загрозу землетрусів конструкції масивні, стійкі, витривалі.
Номер слайду 7
Незважаючи на те, що половина сучасної Японії – це бетонно-скляні гіганти зі сталевими каркасами, за країною зберігається статус «дерев'яної». Дерево вказує на зв'язок із природою і традиціями – двома важливими віхами східної філософії.
Номер слайду 8
Слово «природа» («сідзен») японською означає «бути в гармонії з середовищем». Якщо європеєць прагне керувати ресурсами, японець cприймає себе як частину природи і живе за її правилами. В архітектурі це відображається через повагу до фактур, історії місцевості, топографічних особливостей.
Номер слайду 9
Японія – світоглядний конструкт західної архітектури. За останні кілька років місцеві архітектори стали головними героями Притцкерівської премії. 2011-ий рік приніс нагороду SANAA, потім були відзначені Тойо Іто та Сігеру Бан.