Презентація "Цінність родини"

Про матеріал
Презентація до уроку на тему "Цінність родини" з вправами, завданнями в ході уроку.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ЦІННІСТЬ РОДИНИ ТА ГОТОВНІСТЬ ДО СІМЕЙНОГО ЖИТТЯ

Номер слайду 2

Родина є однією з найважливіших життєвих цінностей. Вона допомагає забезпечити матеріальні і духовні потреби людини.

Номер слайду 3

фізіологічні потреби Чоловік і дружина спільно дбають про свій дім, намагаються створити в ньому затишок, умови для здорового харчування та повноцінного відпочинку.

Номер слайду 4

потреба в безпеціДім – це особливе місце, де люди почуваються у безпеці, недарма родину називають осередком стабільності і надійним тилом.

Номер слайду 5

соціальні потреби. Родина задовольняє переважну частину соціальних потреб – у любові, повазі, належності до групи.

Номер слайду 6

У шлюбі чоловік і жінка можуть найповніше реалізувати себе як чоловік і дружина, голова родини і господиня, батько і мати.

Номер слайду 7

Вправа. Моя сім’я – моя опора. Охарактеризуйте свою родину за правилом 5-3-1:•п’ять слів про вашу родину.•три сімейні традиції.•головна цінність вашої родини.

Номер слайду 8

Готовність до сімейного життя Колись сім'ї створювали з матеріального розрахунку, з огляду на престижність і навіть з політичних мотивів. Іноді наречені не були знайомі до весілля, за них усе вирішували їхні батьки. Нині головною підставою укладання шлюбу є кохання.

Номер слайду 9

Однак для створення міцної сім'ї замало лише кохання. Часто молоде подружжя не усвідомлює відповідальності своєї нової ролі.

Номер слайду 10

“ Човен кохання розбився об побут ”, - сказав поет. Таке нерідко трапляється через те, що подружжя не має важливих навичок – як побутових, так і життєвих.

Номер слайду 11

Вправа. Заповніть в зошиті таблицю. Розташуйте ВСІ запропоновані ознаки міцної родини за Вашими пріоритетами та напишіть напроти кожної необхідні життєві навички для її реалізації. Підкресліть зеленим кольором ті навички, які Ви вже маєте, на вашу думку, на сьогодні. Підкресліть червоним кольором ті навички, яких Вам ще потрібно набути. Поміркуйте, що Вам особисто для цього потрібно та яких переваг Ви набудете, розвинувши їх. {7 DF18680-E054-41 AD-8 BC1-D1 AEF772440 D}Ознака. Необхідні для реалізації навички            

Номер слайду 12

Ознаки міцної родини. Взаємна любов. Взаємоповага. Доброзичливе спілкування. Довіра. Взаєморозуміння. Взаємна відповідальність. Взаємодопомога. Моральна підтримка. Фінанси. Спільні інтереси

Номер слайду 13

Молоді люди, котрі беруть шлюб, повинні володіти певними знаннями й умінням в родинному житті, щоб створити щасливу сім'ю.

Номер слайду 14

Існують закони, які обмежують мінімальний вік укладення шлюбу. В Україні він становить 18 років для хлопців і 18 років для дівчат.

Номер слайду 15

Однак далеко не всі юнаки і дівчата готові до сімейного життя в такому молодому віці. Більшість із них ще не досягають на цей час біологічної , психологічної і соціальної зрілості.

Номер слайду 16

Біологічна зрілістьзміни, що відбуваються в організмі у перехідний період від дитинства до підліткового віку, зумовлені насамперед статевим дозріванням.

Номер слайду 17

Психологічна зрілістьце такий стан особистості, що сприяє процвітанню в житті, розкриття всіх талантів людини, його здібностей, конструктивного спілкування з іншими людьми, адекватного сприйняття реальності, задоволенню важливих потреб людини соціально прийнятним чином.

Номер слайду 18

Соціальна зрілість можливість та необхідність відповідати за себе та інших на рівні дорослої людини.

Номер слайду 19

Шляхи зміцнення родини

Номер слайду 20

Міцна родина допомагає людині самореалізуватись, прожити щасливе й успішне життя.

Номер слайду 21

Майбутнє вашої родини – у Ваших руках!!

Номер слайду 22

Домашнє завдання:1. Прочитати §22.2. Уважно опрацювати та проаналізувати таблицю зі слайду 11. Вона повинна бути оформлена в зошиті.3. Додаткове завдання (додаткові бали): Створити портрет-візуалізацію своєї майбутньої родини (за прикладом-рисунком).

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
 1. Олейникова Виктория
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
 2. Дубина Людмила
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додав(-ла)
Мележик Ольга
До підручника
Основи здоров`я 9 клас (Бех І. Д., Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Страшко С. В.)
Додано
19 травня 2020
Переглядів
8083
Оцінка розробки
5.0 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку