Дидактична гра в основному розрахована на учнів 8-их класів, адже готуватися до ЗНО слід, починаючи з середньої школи. Матеріал можна використовувати й в старших класах.
Проводиться з метою перевірки якості вивченого матеріалу з української мови, літератури, знання традицій; розвитку довготривалої пам'яті учнів, самостійності суджень, комунікативності, уважності, витримки; формування в учнів уміння працювати з тестовими завданнями різної форми й різного ступеня складності; виховання в дітей самодисципліни, самоконтролю.Широко використовується українознавчий матеріал, що сприяє патріотичному вихованню. Крім того, передбачає психологічну підготовку до процедури тестування. Учень потрапляє в умови вибору, під час яких слід подолати почуття невідомого, зуміти скористуватися своєю інтелектуальною стратегією, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися саме на виконанні тестових завдань. Адже виконувати завдання доводиться наодинці, без підказок.
Різноманітні дидактичні ігри пожвавлюють урок, викликають зацікавлення в учнів, допомагають кращому засвоєнню матеріалу, сприяють розвитку пізнавальних інтересів учнів. А застосування тестових технологій на різних етапах навчання поруч із традиційними формами роботи на уроках української мови та літератури забезпечує якісну підготовку учнів до ЗНО, починаючи з середньої ланки школи. Широко використовується українознавчий матеріал.
Дана гра складена на основі тестових завдань. Складається з трьох турів, у кожному з яких пропонується відповісти на 12 тестових завдань. Щоб стати учасником гри, слід пройти відбірковий тур. За кожну правильну відповідь учасник отримує один бал. Той, хто відповість на всі запитання правильно, отримає 12 балів.
На слайдах розміщено завдання з чотирма варіантами відповідей, а на наступному – з відповідями.
Поданий матеріал можна використовувати як в готовому вигляді, так і в зміненому.
Дидактична гра в основному розрахована на учнів 8-их класів, адже готуватися до ЗНО слід, починаючи з середньої школи Проводиться з метою перевірки якості вивченого матеріалу з української мови, літератури, знання традицій; розвитку довготривалої пам’яті учнів, самостійності суджень, комунікативності, уважності, витримки;формування в учнів уміння працювати з тестовими завданнями різної форми й різного ступеня складності; виховання в дітей самодисципліни, самоконтролю. Різноманітні дидактичні ігри пожвавлюють урок, викликають зацікавлення в учнів, допомагають кращому засвоєнню матеріалу, сприяють розвитку пізнавальних інтересів учнів. Застосування тестових технологій на різних етапах навчання поруч із традиційними формами роботи на уроках української мови та літератури забезпечує якісну підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, починаючи з середньої ланки школи. Дана гра складена на основі тестових завдань. Складається з трьох турів, у кожному з яких пропонується відповісти на 12 тестових завдань. Щоб стати учасником гри, слід пройти відбірковий тур. За кожну правильну відповідь учасник отримує один бал. Той, хто відповість на всі запитання правильно, отримає 12 балів. На слайдах спочатку розміщено завдання з чотирма варіантами відповідей, серед яких одна правильна, а на наступному - ці ж самі питання з відповідями. Матеріал можна використовувати в готовому вигляді, а можна швидко змінювати.