Як в цій ситуації вчинити водієві червоного автомобіля, для того щоб обігнати великогабаритний вантажний автомобіль? 1.Виконати обгін в цьому місці, дотримуючись особливої обережності. 2.Виконати обгін в цьому місці, якщо вантажівка рухається зі швидкістю менше ніж 30 км/год. 3.Виконати обгін за залізничним переїздом.
Чи дозволено водієві обгін у цьому місці? 1.Дозволено, якщо не буде створено перешкоди зустрічним транспортним засобам. 2.Дозволено за умови, що водій автомобіля, який їде попереду, не почав обгін або перестроювання. 3.Дозволено у випадках, зазначених у відповідях 1 і 2. 4.Заборонено.
У чому повинен переконатися водій перед початком обгону за відсутності зустрічних і рухомих позаду транспортних засобів? 1.У тому, що на проїзній частині рівна дорога. 2.У тому, що після обгону зможе повернутися на займану смугу, не створюючи перешкоди транспортному засобу, що обігнав. 3.Відповіді 1 і 2.
Що в даній ситуації повинен зробити водій зеленого автомобіля перед тим, як почати обгін? 1.Виконати всі вищеперелічені дії 2.Переконатися, що водій сірого автомобіля не подав сигнал про намір повороту (перестроювання) ліворуч, і почати обгін. 3.Подати звуковий сигнал для привернення уваги водія транспортного засобу, що рухається попереду, й обов`язково (негайно) почати обгін.
Обгоном вважається: 1.Рух по крайній лівій смузі з більш високою швидкістю, ніж швидкість руху в крайній правій смузі. 2.Рух по правому узбіччі, оскільки швидкість руху транспортного засобу, який обганяють, менш ніж 30 км/год. 3.Випередження одного або кількох транспортних засобів, пов`язане з виїздом на смугу зустрічного руху. 4.Відповіді, зазначені в пунктах 1, 2.
У яких випадках вам дозволено обгін на перехресті? 1.Дозволено, якщо ви знаходитесь на головній дорозі. 2.Дозволено, якщо перехрестя регульоване. 3.Дозволено, якщо перехрестя розташоване поза населеним пунктом. 4.Обгін на будь-якому перехресті заборонено. 5.У всіх зазначених випадках.
На якій відстані від пішохідного переходу заборонений обгін? 1.За 100 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 150 м - поза населеним пунктом. 2.За 50 м до і після пішохідного переходу в населеному пункті і 100 м - поза населеним пунктом. 3.За 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м - поза населеним пунктом.
Обгін заборонено: 1.Ближче ніж за 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті. 2.Ближче ніж за 100 м перед пішохідним переходом поза населеним пунктом. 3.На дорогах, що мають одну смугу для руху в кожному напрямку. 4.У місцях, зазначених у відповідях 1 і 2. 5.У місцях, зазначених у відповідях 1, 2, 3.
У чому з переліченого повинен переконатися водій перед тим, як почати обгін: 1.У тому, щоб водій транспортного засобу, що обганяється, зрозумів ваші дії. 2.У тому, що після обгону зможе, не створюючи перешкоди транспортному засобу, якого обігнав, повернутися на раніше займану смугу. 3.Відповіді 1 і 2.
Яке з перерахованих дій відповідає терміну «обгін»? 1.Випередження рухомого транспортного засобу, пов`язане з перестроюванням на зустрічну смугу руху. 2.Випередження рухомого транспортного засобу, пов`язане з перестроюванням на ліву смугу руху попутного напрямку. 3.Випередження рухомого транспортного засобу, пов`язане з перестроюванням на праву смугу руху.