Презентація для проведення уроку з ПДР на тему "Обгін"

Про матеріал
Презентація з тестових завдань для закріплення нового матеріалу на тему з ПДР "Обгін"
Зміст слайдів
Номер слайду 1

На якому з малюнків показаний обгін? 1.На другому. 2.На обох. 3.На першому.

Номер слайду 2

У якому випадку водій білого автомобіля правильно виконав обгін перед залізничним переїздом? 1.Якщо завершив обгін до залізничного переїзду. 2.Якщо завершив обгін за 100 м до переїзду. 3.Якщо завершив обгін за 50 м до переїзду.

Номер слайду 3

Як в цій ситуації вчинити водієві червоного автомобіля, для того щоб обігнати великогабаритний вантажний автомобіль? 1.Виконати обгін в цьому місці, дотримуючись особливої обережності. 2.Виконати обгін в цьому місці, якщо вантажівка рухається зі швидкістю менше ніж 30 км/год. 3.Виконати обгін за залізничним переїздом.

Номер слайду 4

Чи може водій виконати обгін після проїзду цих знаків? 1.Може в будь-якому випадку. 2.Може за умови, що обгін буде завершено за 100 м до переїзду. 3.Не може.

Номер слайду 5

Чи дозволено в цій ситуації водієві синього автомобіля виконати обгін білого автомобіля? 1.Дозволено через 100 м. 2.Дозволено. 3.Заборонено в будь-якому випадку. 4.Заборонено, якщо швидкість білого автомобіля вище 30 км/год.

Номер слайду 6

Чи дозволено обгін у даній ситуації? 1.Дозволено за умови, що швидкість автомобіля, який рухається попереду, менше 30 км/год. 2.Дозволено. 3.Заборонено.

Номер слайду 7

Чи дозволено обгін у даній дорожній ситуації? 1.Дозволено за умови, що швидкість автомобіля, який рухається попереду, менше 30 км/год. 2.Дозволено. 3.Заборонено.

Номер слайду 8

Чи дозволяється водієві синього автомобіля почати обгін у цій ситуації? 1.Дозволяється, якщо водій білого автомобіля включив аварійну сигналізацію. 2.Дозволяється. 3.Забороняється.

Номер слайду 9

Чи дозволено водієві обгін у цьому місці? 1.Дозволено, якщо не буде створено перешкоди зустрічним транспортним засобам. 2.Дозволено за умови, що водій автомобіля, який їде попереду, не почав обгін або перестроювання. 3.Дозволено у випадках, зазначених у відповідях 1 і 2. 4.Заборонено.

Номер слайду 10

Чи дозволено водієві чорного автомобіля виконати обгін у цій ситуації? 1.Дозволено, переконавшись у відсутності зустрічних автомобілів. 2.Дозволено, якщо швидкість автомобіля, що обганяється, менше ніж 30 км/год. 3.Заборонено. 4.Дозволено за умови виконання вимог з відповідей 1 і 2.

Номер слайду 11

Чи дозволено водієві сірого автомобіля виконати обгін білого? 1.Дозволено тільки в населеному пункті. 2.Дозволено. 3.Заборонено.

Номер слайду 12

Чи дозволено обгін водієві зеленого автомобіля в цій ситуації? 1.Дозволено. 2.Заборонено.

Номер слайду 13

Чи дозволено водієві білого автомобіля виконати обгін у цій ситуації? 1.Дозволено. 2.Заборонено.

Номер слайду 14

Чи дозволено виконати обгін у даній дорожній ситуації? 1.Заборонено. 2.Дозволено, якщо швидкість автомобіля, що обганяється, менше 30 км/год. 3.Дозволено, якщо смуга зустрічного руху вільна. 4.Дозволено при дотриманні умов, зазначених у відповідях 2 і 3.

Номер слайду 15

Чи дозволено водієві жовтого автомобіля виконати обгін у цій ситуації? 1.Дозволено в будь-якому випадку. 2.Дозволено, якщо швидкість автомобіля, що обганяється, менше 30 км/год. 3.Заборонено.

Номер слайду 16

Чи дозволено обгін у цій ситуації? 1.Дозволено в будь-якому випадку. 2.Дозволено, якщо швидкість автомобіля, що обганяється, менше 30 км/год. 3.Заборонено.

Номер слайду 17

Чи дозволено водієві виконати обгін транспортних засобів, що рухаються з увімкненими проблисковими маячками оранжевого кольору? 1.Дозволено. 2.Заборонено.

Номер слайду 18

Чи правильно водій зеленого автомобіля виконав обгін синього автомобіля? 1.Неправильно: обгін перед залізничним переїздом заборонений. 2.Правильно, оскільки обгін був завершений за 100 м до залізничного переїзду.

Номер слайду 19

Чи дозволено водієві жовтого автомобіля виконати обгін синього так, як показано на малюнку? 1.Дозволено в будь-якому випадку. 2.Дозволено за умови, що синій автомобіль рухається повільно. 3.Заборонено.

Номер слайду 20

Чи дозволено водієві синього автомобіля обігнати мопед? 1.Дозволено. 2.Заборонено.

Номер слайду 21

У чому повинен переконатися водій перед початком обгону за відсутності зустрічних і рухомих позаду транспортних засобів? 1.У тому, що на проїзній частині рівна дорога. 2.У тому, що після обгону зможе повернутися на займану смугу, не створюючи перешкоди транспортному засобу, що обігнав. 3.Відповіді 1 і 2.

Номер слайду 22

Чи має право водій чорного автомобіля приступити до обгону синього автомобіля? 1.Має право. 2.Не має права - повинен дати дорогу зустрічному автомобілю.

Номер слайду 23

Чи може водій зеленого автомобіля почати обгін сірого автомобіля? 1.Може, увімкнувши звуковий сигнал. 2.Не може - повинен дочекатися, поки сірий автомобіль завершить обгін.

Номер слайду 24

Чи дозволяється водієві автомобіля виконати обгін мотоцикліста на цьому перехресті? 1.Дозволяється за умови, що швидкість мотоцикліста менше ніж 30 км/год. 2.Дозволяється при дотриманні заходів безпеки. 3.Забороняється.

Номер слайду 25

Як повинен діяти водій зеленого автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації? 1.Дати можливість обігнати себе і після цього почати обгін. 2.Не перешкоджати обгону, підвищуючи швидкість. 3.Виконати обидві дії.

Номер слайду 26

Що в даній ситуації повинен зробити водій зеленого автомобіля перед тим, як почати обгін? 1.Виконати всі вищеперелічені дії 2.Переконатися, що водій сірого автомобіля не подав сигнал про намір повороту (перестроювання) ліворуч, і почати обгін. 3.Подати звуковий сигнал для привернення уваги водія транспортного засобу, що рухається попереду, й обов`язково (негайно) почати обгін.

Номер слайду 27

Як повинен діяти в даній ситуації водій сірого автомобіля, який збирається виконати обгін? 1.Дочекатися, поки його обжене зелений автомобіль, і тільки потім виконати обгін. 2.Збільшити швидкість і, виїхавши перед зеленим автомобілем, виконати обгін.

Номер слайду 28

Чи дозволено водієві білого автомобіля виконати обгін трактора в даній ситуації? 1.Дозволено, при цьому він повинен переконатися в безпеці маневру. 2.Дозволено, якщо трактор рухається зі швидкістю менше ніж 30 км/год. 3.Заборонено.

Номер слайду 29

Як повинен вчинити водій синього автомобіля, що рухається прямо, у даній ситуації? 1.Зупинитися перед перехрестям і дочекатися, поки фіолетовий автомобіль поверне ліворуч. 2.Об`їхати фіолетовий автомобіль праворуч, забезпечивши безпеку руху.

Номер слайду 30

Чи дозволено у цьому місці водієві білого автомобіля виконати обгін? 1.Дозволено за умови, що обгін завершиться до перехрестя. 2.Дозволено, якщо швидкість транспортного засобу, що обганяється, менше ніж 30 км/год. 3.Заборонено.

Номер слайду 31

Чи дозволено водію червоного автомобіля виконати обгін в даному місці дороги? 1.Дозволено обгін на перехресті, за умови, що швидкість транспортного засобу, що обганяється, менше ніж 30 км/год. 2.Заборонено обгін на перехресті згідно Правил.

Номер слайду 32

Чи дозволено обгін транспортного засобу, який виконує об`їзд або обгін? 1.Дозволено за умови, що одиночний транспортний засіб рухається зі швидкістю менше ніж 30 км/год. 2.Дозволено. 3.Заборонено.

Номер слайду 33

На дорогах з якою мінімальною кількістю смуг для руху в одному напрямку заборонений обгін? 1.Дві та більше. 2.Одна і більше. 3.Три і більше. 4.Чотири і більше.

Номер слайду 34

Обгоном вважається: 1.Рух по крайній лівій смузі з більш високою швидкістю, ніж швидкість руху в крайній правій смузі. 2.Рух по правому узбіччі, оскільки швидкість руху транспортного засобу, який обганяють, менш ніж 30 км/год. 3.Випередження одного або кількох транспортних засобів, пов`язане з виїздом на смугу зустрічного руху. 4.Відповіді, зазначені в пунктах 1, 2.

Номер слайду 35

Чи дозволено водієві обігнати транспортний засіб, що рухається тільки з проблисковим маячком зеленого кольору, і супроводжувані ним транспортні засоби? 1.Дозволено. 2.Заборонено.

Номер слайду 36

Які дії заборонені водієві транспортного засобу, що обганяється? 1.Перешкоджати обгону шляхом підвищення швидкості руху. 2.Повертати праворуч або зупинятися.

Номер слайду 37

Чи дозволяється обгін на залізничних переїздах? 1.Дозволяється тільки на регульованих залізничних переїздах. 2.Дозволяється. 3.Забороняється.

Номер слайду 38

У яких випадках вам дозволено обгін на перехресті? 1.Дозволено, якщо ви знаходитесь на головній дорозі. 2.Дозволено, якщо перехрестя регульоване. 3.Дозволено, якщо перехрестя розташоване поза населеним пунктом. 4.Обгін на будь-якому перехресті заборонено. 5.У всіх зазначених випадках.

Номер слайду 39

На якій відстані від пішохідного переходу заборонений обгін? 1.За 100 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 150 м - поза населеним пунктом. 2.За 50 м до і після пішохідного переходу в населеному пункті і 100 м - поза населеним пунктом. 3.За 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м - поза населеним пунктом.

Номер слайду 40

Обгін заборонено: 1.Ближче ніж за 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті. 2.Ближче ніж за 100 м перед пішохідним переходом поза населеним пунктом. 3.На дорогах, що мають одну смугу для руху в кожному напрямку. 4.У місцях, зазначених у відповідях 1 і 2. 5.У місцях, зазначених у відповідях 1, 2, 3.

Номер слайду 41

У чому з переліченого повинен переконатися водій перед тим, як почати обгін: 1.У тому, щоб водій транспортного засобу, що обганяється, зрозумів ваші дії. 2.У тому, що після обгону зможе, не створюючи перешкоди транспортному засобу, якого обігнав, повернутися на раніше займану смугу. 3.Відповіді 1 і 2.

Номер слайду 42

Чи дозволено на перехресті обгін поодиноких транспортних засобів, що рухаються із швидкістю менше 30 км/год? 1.Дозволено обгін тільки мопедів і гужових возів. 2.Заборонено виконувати обгін на перехрестях.

Номер слайду 43

У яких з перелічених місць заборонений обгін? 1.На мостах, естакадах і шляхопроводах. 2.Під шляхопроводами та естакадами. 3.У тунелях. 4.Відповіді 1, 2 і 3. 5.Відповіді 1 і 3.

Номер слайду 44

Чи дозволено водієві виконати обгін при русі в умовах недостатньої видимості? 1.Дозволено. 2.Заборонено.

Номер слайду 45

Чи дозволено водієві виконати обгін при русі в умовах туману? 1.Дозволено, якщо видимість у напрямку руху понад 300 м. 2.Заборонено.

Номер слайду 46

Яке з перерахованих дій відповідає терміну «обгін»? 1.Випередження рухомого транспортного засобу, пов`язане з перестроюванням на зустрічну смугу руху. 2.Випередження рухомого транспортного засобу, пов`язане з перестроюванням на ліву смугу руху попутного напрямку. 3.Випередження рухомого транспортного засобу, пов`язане з перестроюванням на праву смугу руху.

ppt
Додано
13 лютого 2019
Переглядів
2188
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку