Техніка „мої 100 бажань”– це вправа для визначення бажань і цілей. Ви складаєте докладний список бажань, з нього обираєте найсильніші. А далі – вам легко скласти список цілей та пріоритетів на найближчий місяць, півроку і рік. Люди, які регулярно досягають своїх цілей – переможці. Їх відмінна риса – це звичка обмірковувати і структурувати своє життя. Вони регулярно планують і складають графік їх реалізації: на тиждень, на місяць, на півроку і рік. Цей навик приходить не відразу – він вимагає уваги і праці.
Номер слайду 3
Номер слайду 4
НАЛАШТУЙТЕСЯ НА СКЛАДАННЯ СПИСКУЗнайдіть комфортне місце. Нехай вас не відволікають звуки, люди. Це може бути ваша кімната або тихе місце на природі. На півтори–дві години вимкніть телефон, побудьте наодинці з собою. Можна включити приємну музику.
Номер слайду 5
ПИШІТЬ БАЖАННЯ НА АРКУШІ ВІД РУКИ. ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ НА ЗАПИТАННЯ (слугують в якості підказки для генерації ідей):•Що я хочу зробити?•Що я хочу спробувати?•Чого я хочу навчитися?•Які мої матеріальні бажання?•Що я хочу змінити?Точність – це необов'язкове правило, важливіше увійти в потік і писати те, що приходить на розум і серце. Записуйте на лист заповітні, незвичайні та альтернативні бажання. Навіть якщо здається що бажання нереальне, або неадекватне — все одно запишіть його. Будьте чесні самі з собою.
Номер слайду 6
ОЦІНІТЬ КОЖНЕ ЗАПИСАНЕ БАЖАННЯ БАЛАМИ ВІД 10 ДО 0, ДЕ:• 10 - вкрай важливе і хвилююче бажання. • 0 – несуттєве бажання, реалізація якого не змінить життя. Бажання з балами 10 і 9 – найважливіші для вас, на даному етапі. Виділіть їх маркером, перепишіть в щоденник, або наклейте на холодильник. Ваш список бажань – готовий.
Номер слайду 7
НАЙЗАПОВІТНІШІ БАЖАННЯ ПЕРЕФРАЗУЙТЕ В ЦІЛІ Додайте до них дати і терміни, максимально заповніть додатковою інформацією – тобто, конкретизуйте. ЗБЕРЕЖІТЬ СВОЇ 100 БАЖАНЬЯкщо не оригінальну, то цифрову версію на комп'ютері. Через 6 місяців – перегляньте список, викресліть виконане. Поверніться до списку ще через півроку і знову викресліть. Решту виписуйте знову, доповнюючи новими бажаннями.
Номер слайду 8
Вправа дає поштовх для розвитку і самореалізації. Поки ваші бажання спочивають в розумі, а не на папері - вони здаються нездійсненними і невпорядкованими. Іноді просто забуваються. Написавши їх, ви зрозумієте – нічого складного. А коли ви бачите цілі, то знаєте, куди необхідно рухатись. Для чого потрібна практика „100 бажань”