Тести від «На Урок»: Організація дистанційної роботи під час карантину

презентація до уроку "Фізико-географічне положення Євразії. Історія відкриття та дослідження окремих регіонів материка."

Про матеріал
Тема:Фізико-географічне положення Євразії. Історія відкриття та дослідження окремих регіонів материка. Мета: сформувати в учнів загальне уявлення про своєрідність та особливості природи Австралії; продовжити формування навичок учнів складати характеристику географічного положення материка за планом, відшукувати закономірності розташування форм рельєфу та корисних копалин; удосконалити практичні вміння учнів працювати з картами атласу й іншими джерелами географічної інформації; виховувати інтерес до вивчення навчальної дисципліни.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Ти на Землі живеш, Тож пізнавай її!.. Ти, як Колумб, Відкрий щодня нову країну, Материк чи річку край села.  

Номер слайду 2

Девіз нашого уроку: «Чим більше знаєш, тим сильніший стаєш»

Номер слайду 3

Євразія – материк-велетень, який охоплює 1/3 земної поверхні й за розмірами не поступається жодному з континентів або частин світу

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Найвища точка в світі – г. Джомолунгма (Еверест) 8850 м Гималаи

Номер слайду 6

Найнижча точка - -402 м

Номер слайду 7

Найвологіше місце – Черапунджі 10854 мм

Номер слайду 8

В сухій і непогідливій Аравії річна кількість опадів менше 15 мм. Найсухіше місце - Руб-Ель-Халі Аравійський п-в

Номер слайду 9

Найкрасивіше – о. Байкал

Номер слайду 10

Полюс холоду в північній півкулі- селище Оймякон в північно-східному Сибірі, зареєстрована найнижча температура -71°С.

Номер слайду 11

Найжаркіше місце - пустеля Тар -температура +53°С.

Номер слайду 12

Одна Батьківщина, і двох не буває. Місця, де родилися, завжди святі, Хто рідну оселю свою забуває, Той долі не знайде в житті.

Номер слайду 13

Тема уроку «Фізико-географічне положення материка Євразії. Історія дослідження».

Номер слайду 14

Вивчити особливості географічного положення материка Євразія. Дізнатися про історію освоєння та дослідження материка. Розвивати навички роботи з картами атласу, контурною картою, додатковою літературою. Удосконалювати вміння розповідати, порівнювати, робити висновки. Розвивати пізнавальні інтереси.

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Великий Шовковий шлях – дорога, що з'єднувала Китай із Заходом сприяла не тільки торговельному, а й культурному обміну між народами Європи та Азії.

Номер слайду 17

Чорний перець Гвоздика Ваніль Плантації стручкової ванілі Ваніль на просушці

Номер слайду 18

Подорожі (1271-1295 рр.) збагатили відомостями про Індію, Китай, Персію, Грузію та Індійський океан. В 1499 р. вперше проклав морський шлях з Європи в Індію.

Номер слайду 19

На початку ХІV ст. здійснив подорожі до Туреччини, на Балканський півострів, побував на півдні України, у Центральній Індії, Індонезії, Китаї. В 1466-1472 рр. здійснив подорож до Персії, Індії, Туреччини

Номер слайду 20

У 1633-1650 рр. досліджував долини річок Лена, Колима, Індигірка, відкрив протоку між Азією і Європою. Очолював Камчатську(1725-1730рр.) та Велику Північну експедицію(1733-1741рр.). Були нанесені на карту Курильські острови, острів Сахалін, азіатські береги Північного Льодовитого океану

Номер слайду 21

Фердина́нд (Федір) Петро́вич Вра́нгель (1797-1870) Досліджував північно-східні території Сибіру Володимир Клавдійович Арсеньев (1872-1930) Російський дослідник, який дав художній і науковий опис ДалекогоСходу

Номер слайду 22

Номер слайду 23

У 1856-1859 рр. здійснив подорож на Тянь-Шань, зібрав колекції 1700 видів рослин, зразки 300 видів гірських порід, відкрив сучасне гірське зледеніння. У 1870-1885 рр. здолав більше 33 тис. км. Важкодоступними районами Центральної Азії. Центральну Азію. Досліджував верхівя річок Хуанхе та Янцзи, північні райони Тібету.

Номер слайду 24

1863-1956 геолог Пройшов Сибір і Середню Азію, Крим і Кавказ, Північний Китай і Центральну Азію.

Номер слайду 25

Сенкан Іменник Два прикметники Три дієслова Чотири слова, які відображають авторське ставлення Синонім

Номер слайду 26

Домашнє завдання Опрацювати матеріал в підручнику на сторінці 190-193, & 46. Нанести на контурну карту об'єкти названі на ст.193 в підручнику. За бажанням: підготувати цікаві факти про історію дослідження Євразії.

Номер слайду 27

ppt
Додано
10 лютого
Переглядів
230
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку