10 березня о 18:00Вебінар: Шкільне діловодство. Документація заступника директора з навчальної роботи

Презентація до уроку. Інтонаційне виділення в реченнях слів, найважливіших для висловлення думки

Про матеріал

Презентація до уроку на тему: "Інтонаційне виділення в реченнях слів, найважливіших для висловлення думки" для учнів 2 класу. Презентація містить 2 гри та інші матеріали.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

ІНТОНАЦІЙНЕ ВИДІЛЕННЯ В РЕЧЕННЯХ СЛІВ,НАЙВАЖЛИВІШИХ ДЛЯ ВИСЛОВЛЕННЯ ДУМКИ

Номер слайду 2

Прочитайте питальні речення так,щоб одержати потрібну відповідь. Навесні весело співає струмочок? (Так,співає.)Навесні весело співає струмочок? (Так,навесні.)Навесні весело співає струмочок? (Так,струмочок.)Навесні весело співає струмочок? (Так,весело.)

Номер слайду 3

- До кожного речення вірша поставте питання.- Підвищуйте голос,коли вимовляєте питальне слово. Вітерець легенький тихо повіва. Під сніжком м'якеньким дихає трава.

Номер слайду 4

- Що робить вітерець?- Який вітерець повіває?-Як повіває вітерець?- Що робить трава?- Де дихає трава?- Під яким сніжком дихає трава?

Номер слайду 5

Гра « Промов з інтонацією» - Прочитайте речення відповідно до розділових знаків,поданих в дужках. Поясніть зміни в змісті речення. Перші квіти розцвітають на землі ( . ? ! )Перелітні птахи повертаються додому (. ? !)

Номер слайду 6

Гра «Дай відповідь» - Прочитай виразно запитання. Дайте чітку відповідь.* Коли тане сніг?* Звідки падають бурульки?* Як співають птахи?

pptx
Додано
28 жовтня 2018
Переглядів
634
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку