Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація до уроку математики в підготовчому класі на тему «Порівняння чисел у межах 10. Співвіднесення цифри,числа і кількості»

Про матеріал

Відповідно до програми з математики і тематичного планування вчителем Чайко Л. Ф. у підготовчому класі проведено відкритий урок у формі казки: «Порівняння чисел в межах 10.Співвідношення цифри , числа і кількості.»

Казка-гра – одна з найзахоплюючих видів роботи, яка завжди викликає в учнів бурю емоцій, пробуджує інтерес до навчання. Зміст, прийняті зобов'язання, правила сприяють розвитку пізнавальної діяльності, підвищують увагу й працездатність Стараючись врятувати головного героя , учні пізнають, запам'ятовують, рахують, розташовують числа за кольорами, порівнюють, співвідносять їх з відповідною кількістю предметів, демонструючи свої знання і вміння.

Учні стають повноцінними учасниками уроку, а не пасивними спостерігачами. А вчителю відводиться роль «диригента» уроку. Він направляє розумову діяльність учнів.

Під час проведення уроку повторюються й узагальнюються знання учнів, які вони отримали раніше, а також використовується комп'ютерна презентація. Вона застосовується на всіх етапах проведення уроку та відповідає загальнодидактичним принципам наочності, систематичності і послідовності засвоєння знань. Допомагає учням інтерпретувати, оцінити, систематизувати навчальний матеріал, розвиваючи в учнів гносеологічну активність.

На уроці використані : робота в малих групах та індивідуальна робота (з елементами методики Монтессорі), рольова гра, вправи »Математична прищіпка», «Нагодуй вовка», «Порівняй числа» .Усі ці види роботи сприяли розвитку розвитку тактильних відчуттів , креативному мисленню , уяви, та усвідомленню себе як частини колективу, своєї ролі і потенціалу.

Основною метою уроку є:вдосконалити навички лічби предметів у межах 10 в прямому і зворотньому напрямку, закріпити вміння співвідносити цифру, з числом і відповідною кількістю предметів, порівнювати числа використовуючи знаки «>»,«>»,«=»; формувати ключові компетентності : вміння вчитися – самоорганізовуватись до навчальної діяльності у взаємодії з іншими учасниками навчально-виховного процесу; прищеплювати моральні норми і правила поведінки, спираючись на вчинки героїв твору; виховати зацікавленость, допитливості, інтерес до математики.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

5 376

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
pptx
Пов’язані теми
Математика, Розробки уроків
Додано
18 лютого 2018
Переглядів
336
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку