Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Презентація до уроку на тему "Узагальнення й систематизація вивченого про іменник"

Про матеріал

Презентація до уроку-ділової гри в 6 класі на тему "Узагальнення вивченого про іменник"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Запрошуємо до бізнес-клубу. ДОШКА ОГОЛОШЕНЬЗапрошуємо на засідання бізнес-клубу «ГРАНОСЛОВ», яке відбудеться 16 листопада о 10.00.

Номер слайду 2

Словникова робота. Аудитор – 1.заст. У семінаріях — учень, призначений учителем перевіряти, як вивчили урок його товариші. Ревізор, співробітник аудиторської фірми, який контролює фінансову діяльність підприємств.

Номер слайду 3

Шістнадцяте грудня. Класна робота. Узагальнення й систематизація вивченого про іменник

Номер слайду 4

Бізнес - план ( програма діяльності підприємства )систематизувати відомості про іменник як частину мови, його загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль;учитися правильно вживати іменники в мовленні;розвивати комунікативні, орфографічні навички.

Номер слайду 5

Вибіркова робота Найбільше й найдорожче добро кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування. Панас Мирний

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Вправа з ключем. Молодь, дерево, нероба, ім’я, осінь, учень, аудиторія, радіостанція, шелест, вдячність, акварель, ожеледиця, теля, дорога, акваріум, курча.

Номер слайду 8

Лінгвістична лотерея

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Мовознавче доміно

Номер слайду 11

Хвилинка ерудита. Продовжити прислів’я, однорідні члени речення підкреслити. Розум не хитрий, а …Розум приходить не тільки с роками, а й з …Розум розуму не завада, а …Довідка: відрада, мудрий, шипами.

Номер слайду 12

Самостійна творча робота учнів Скласти власні прислів’я та приказки за схемами, зробити повний синтаксичний розбір останнього речення.,, але. Ні, ні. Або, або.

Номер слайду 13

„Точка зору”Чому вчать нас малі жанри усної народної творчості?

Номер слайду 14

1. Опрацювати матеріал підручника, §20.2. Виконати вправу 209.3. Скласти мініатюру-роздум за прислів’ям або приказкою. Домашнє завдання

pptx
Додано
29 грудня 2017
Переглядів
1589
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку