2 лютого о 18:00Вебінар: Самооцінювання управлінських та освітніх процесів: нормативні орієнтири та особливості проведення

Презентація до уроку на тему: "В. Биков «Альпійська балада». Образи Івана Терешка і Джулії. Протиставлення сили дружби й кохання світу насильства"

Про матеріал

Презентація до уроку "В. Биков «Альпійська балада». Образи Івана Терешка і Джулії. Протиставлення сили дружби й кохання світу насильства"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Свою творчість Биков присвятив темі війни. На запитання, чому так сталося, він відповідав: “Напевне, тому що минула війна була всеосяжною і там усьому було місце...”

Номер слайду 2

В. Биков «Альпійська балада». Образи Івана Терешка і Джулії. Протиставлення сили дружби й кохання світу насильства. Підготувала: Овечко Н.Д.

Номер слайду 3

            Залишатися людиною, незважаючи ні на що…. А. Камю

Номер слайду 4

ЗАЙМИ ПОЗИЦІЮ Так Ні Не знаю не визначив власної позиції «Для чого потрібна в повісті ця історія короткого, несподівано зародженого наперекір життєвим обставинам, всім смертям на зло – кохання?»

Номер слайду 5

Але перш ніж говорити про головних героїв, давайте подивимося фрагмент відео, яке нам допоможе краще зрозуміти і відчути твір. Опишіть свої враження від побаченого.

Номер слайду 6

ХАРАКТЕРИСТИКА ІВАНА ТЕРЕШКА

Номер слайду 7

Лінгвістичний аналіз – поєдинок із собакою при втечі. 

Номер слайду 8

ХАРАКТЕРИСТИКА ДЖУЛІЇ

Номер слайду 9

Розвиток почуттів Івана. Зустріч з Джулією: жах, злоба, байдужість → жаль, приязнь → турбота → радість від усвідомлення того, що не один → страх втратити її → симпатія → кохання → жертовність

Номер слайду 10

 «Якими кольорами ви можете змалювати кохання серед жахів війни?»

Номер слайду 11

Асоціативний кущ до слова «мир»

Номер слайду 12

Рефлексивний екран - Сьогодні я дізнався… - Було цікаво… - Було важко… - Я відчув, що … - Я навчився… - Урок дав мені для життя… - Мені захотілося…

Номер слайду 13

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: Написати свою версію фіналу повісті. Повторити значення термінів «балада», «повість».

ppt
До підручника
Зарубіжна література 7 клас (Волощук Є.В.)
Додано
11 січня 2019
Переглядів
1532
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку