17 липня о 18:00Вебінар: Відеоуроки: як створювати якісний контент для Ютубу

Презентація до уроку РЗМ "Моя сім'я"

Про матеріал
Презентація до уроку розвитку зв'язного мовлення "Моя сім'я" 3 клас до зошита Пономарьової К.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Урок розвитку зв'язного мовлення 3 клас до зошита Пономарьової К. Твір-розповідь за складеним планом

Номер слайду 2

Що таке сім’я ?Сім’я – це сім я. Мама, тато, брати, сестри, дідусі, бабусі. Це, як маленька держава, в якому свої закони, свої правила. Це така сила, це така надійна фортеця, за якою можна завжди сховатися. Це – люблячі тебе люди, які приймають і розуміють.

Номер слайду 3

Сім’ї бувають різні. Великі і малі.

Номер слайду 4

…але найважливіше те, що сім’я – це турбота, любов, вірність, дружба, опора. Сім’я – це величезна міць, за допомогою якої можна подолати всі перешкоди незалежно від того, яка вона велика чи маленька. Вона унікальна! Пам’ятай!

Номер слайду 5

Підготовка до напису твору.поміркуй. яка твоя сім’я відповідаючи на такі запитання.1) Чи велика твоя сім’я?2) Як звати членів твоєї сім’ї?3) Хто де працює, чим займається?4) Коли ви збираєтеся всією родиною?5)Що ви робите разом?6)Чи є у твоїй сім’ї родинні свята, традиції?7) Що цікавого ти хотів би повідомити про свою сім’ю?

Номер слайду 6

Склади план до свого твору. Запиши його. квітня. Класна робота. Моя сім’я План1.2.3.4.

Номер слайду 7

Скористайся чарівною скринькою. Вибери з неї потрібні тобі для розповіді вислови.велика і дружнаневелика, але дружнаскладається з трьох осібстарші члени родини ідуть на роботуіду до школипорається вдомавідводить до дитячого садкаувечері збираємося домаготує вечерюнакриває на стілрозповідає про свої справицікавляться справами кожногоперевіряє, як виконали домашні завданнядопомагає виконувати домашні завданняграємо в лоточитаємо книжкудивимося фільм по телевізорудопомагаємо мамі, бабусі

Номер слайду 8

ПРИГАДАЙ!З яких частин складається текст? (зачин, основна частина, кінцівка)Як записується кожна частина?(кожна частина записується з абзацу)Як уникнути повторювання слів? (добирати синоніми)

Номер слайду 9

Запиши свій твір-розповідь

Номер слайду 10

Ви молодці!!!

pptx
Додано
27 квітня
Переглядів
419
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку