2 лютого о 18:00Вебінар: Самооцінювання управлінських та освітніх процесів: нормативні орієнтири та особливості проведення

Презентація до уроку з основ здоров'я "Мандрівка країною Здоров'я", 6 клас

Про матеріал

Презентація до уроку з основ здоров'я для 6 класу за темою «Техногенне, соціальне середовище і здоров'я. Захист від кримінальних небезпек». Урок побудований у вигляді мандрівки країною Здоров'я. Карта в презентації з гіперпосиланнями на окреме місто.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Техногенне, соціальне середовище і здоров’я. Захист від кримінальних небезпек.

Номер слайду 2

Країна Здоров’я

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Природобург

Номер слайду 5

Назвіть переваги природного середовища

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Природні небезпеки — це природні об’єкти, явища природи, які становлять загрозу для життя чи здоров’я людини (землетруси, зсуви, селі, вулкани, повені, снігові лавини, шторми, урагани, зливи, град, тумани, ожеледі, блискавки, астероїди, сонячне та космічне випромінювання, небезпечні рослини, тварини, риби, комахи, грибки, бактерії, віруси, заразні хвороби тварини та рослини тощо)

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Технополіс

Номер слайду 10

Назвіть ПЕРЕВАГИ та НЕБЕЗПЕКИ досягнень технічного прогресу:група 1: транспорту;група 2: житла;група 3: засобів зв'язку;група 4: побутових приладів.

Номер слайду 11

Назвіть досягнення технічного прогресу, що допома­гають рятувати життя і здоров'я людей. Пригадайте переваги і недоліки комп'ютера, Інтернету.

Номер слайду 12

Техногенні небезпеки – це передусім небезпеки, пов’язані з використанням транспортних засобів, з експлуатацією підіймально-транспортного обладнання, використанням горючих, легкозаймистих і вибухонебезпечних речовин та матеріалів, з використанням процесів, що відбуваються при видів випромінюванняпідвищених температурах та підвищеному тиску, з використанням електричної енергії, хімічних речовин, різних видів випромінювання

Номер слайду 13

Ековілідж

Номер слайду 14

Екологія – наука про взаємовплив людини і довкілля та про засади раціонального природокористування

Номер слайду 15

Як кожна людина і кожна родина може економити природні ресурси?

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Піплтаун

Номер слайду 18

Соціальне середовище, або соціум, – це навколишній людини соціальний мир: економічні, політичні, соціальні, духовні, територіальні умови, які впливають на становлення особистості.

Номер слайду 19

Соціальними називаються небезпеки, які значно поширені в суспільстві і загрожують життю і здоров’ю людей.

Номер слайду 20

ГРУПИ НЕБЕЗПЕК: небезпеки, пов'язані з психічним впливом на людину (шантаж, шахрайство та ін.); небезпеки, пов'язані з фізичним насильством (розбій, бандитизм, терор, утримання заручників); небезпеки, пов'язані з впливом речовин, що руйнують організм людини (наркоманія, алкоголізм, паління); небезпеки, пов'язані з хворобами (СНІД, венеричні захворювання); небезпеки самогубства; небезпеки, викликані низьким духовним та культурним рівнем; небезпеки, викликані незадовільним матеріальним станом та умовами життя (страйки, повстання, революції).

Номер слайду 21

Кримінал – це кримінальний злочин, злодіяння, злісний вчинок з точки зору тієї чи іншої системи цінностей, люди, групи людей чи людства в цілому.

Номер слайду 22

За яких умов соціальне середовище буде позитивно впливати на людей? Що для цього треба робити?

Номер слайду 23

Практична робота. Користуючись текстом підручника складіть в зошитах пам'ятку «Запобігання кримінальних небезпек. Основні правила»

Номер слайду 24

Домашнє завдання. Опрацювати § 5 підручника. Скласти пам’ятку «Відпрацювання навичок захисту особистого майна». 1 ряд – пам'ятка «Як захистити своє житло»2 ряд – пам'ятка «Як захистити від крадіжки велосипед»3 ряд – пам'ятка «Як захистити від крадіжки мобільний телефон»

pptx
Додано
22 жовтня 2018
Переглядів
3251
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку