28 січня о 18:00Вебінар: Як організувати ефективну роботу над помилками на уроках української мови

Презентація до уроку за темою "Світовий океан та його частини".

Про матеріал
Матеріал до уроку з географії. Сьогодні в школі головним залишається зміст навчання, учні повинні мати здатність сприймати нову інформацію, аналізувати й досліджувати, формувати власну думку. Перегляд слайдів сприятиме формуванню навичок і вмінь, створенню атмосфери співпраці. Дозволить змістовніше та цікавіше розкрити тему уроку і сприятиме кращому запам'ятанню теми.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Світовий океан та його частини

Номер слайду 2

Океан – безперервна водна оболонка Землі Назва "океан" походить від імені міфічної річки Океан, яка за уявленнями вавілонян і єгиптян омивала плоский диск суші. У міру накопичення географічних знань стало ясно, що материки омиває не річка, але назва "Океан" збереглася.

Номер слайду 3

Світовий океан

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Море – це частина океану, більш-менш відособлена від нього ділянками суходолу Чорне море Берингове море Балтійське море Аравійське море Знайдіть на карті внутрішні та окраїнні моря Моря Внутрішні (глибоко вдаються в суходіл і сполучеаються з океаном протокою) Окраїнні (частково вдаються в суходіл)

Номер слайду 6

Завдання 1 Користуючись фізичною картою півкуль, визначите, внутрішніми чи окраїнними є моря: Червоне, Карське, Охотское, Японське. Частинами яких океанів є ці моря?

Номер слайду 7

Перевіряємо: Червоне - внутрішнє, Індійський океан Карське - окраїнне, Північний Льодовитий океан Охотське - окраїнне, Тихий океан Японське - окраїнне, Тихий океан

Номер слайду 8

Затока – частина моря чи океану, що глибоко вдається в суходіл Бенгальська затока

Номер слайду 9

Біскайська затока

Номер слайду 10

Мексиканська затока

Номер слайду 11

Протока – вузька смуга води, що розділяє ділянки суходолу Найдовша протока - Мозамбіцька - 1760 км Найширша протока - Дрейка - 818 км Робота з картою: 1. Покажіть ці протоки на карті. 2. Знайдіть ще протоки на карті.

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Суходіл в океані Материк – величезна ділянка суходолу Євразія 54 млн.кв.км Африка 30,3 млн.кв.км Північна Америка 24,2 млн.кв.км Південна Америка 17,8 млн.кв.км Антарктида 14 млн.кв.км Австралія 9 млн.кв.км

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Острів – невелика ділянка суходолу, з усіх боків оточена водою

Номер слайду 16

Архіпелаг – група островів, розташованих поруч Наведіть приклади архіпелагів

Номер слайду 17

Півострів – ділянка суходолу, оточена з трьох боків водою, а з четвертого з'єднання з суходолом. Робота з картою Знайдіть на карті півострова Камчатка, Сомалі, Індостан, Піренейський, Аляска. Назвіть материки на яких вони розташовані.

Номер слайду 18

Робота з картою (назвіть географічні об'єкти)

ppt
Додано
9 лютого 2019
Переглядів
1046
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку