Презентація до уроку "Застосування основної властивості дробу. Скорочення дробів"

Про матеріал
Цілі: • Формування предметних компетентностей: вироблення вмінь та навичок застосовувати основну властивість дробів при розв’язуванні вправ на скорочення дробів; • Формування ключових компетентностей:  доречно та коректно вживати в мовленні математичну термінологію, чітко, лаконічно та зрозуміло формулювати думку;  оперувати числовою інформацією;  усвідомлювати цінність нових знань і вмінь;  сприяти самовихованню старанності, охайності, чесності, самокритичності. Тип уроку формування вмінь та навичок
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тип уроку формування вмінь та навичок

Номер слайду 2

Формування предметних компетентностей: вироблення вмінь та навичок застосовувати основну властивість дробів при розв’язуванні вправ на скорочення дробів; Формування ключових компетентностей: доречно та коректно вживати в мовленні математичну термінологію, чітко, лаконічно та зрозуміло формулювати думку; оперувати числовою інформацією; усвідомлювати цінність нових знань і вмінь; сприяти самовихованню старанності, охайності, чесності, самокритичності.

Номер слайду 3

Організаційний етап Перевірка домашнього завдання Теоретична розминка Усний рахунок Інтерактивний тест Пояснення нового матеріалу. Інтерактивна лекція Закріплення Підведення підсумків. Домашнє завдання

Номер слайду 4

“Я - тобі, ти – мені ”

Номер слайду 5

Ознака подільності на 2. Ознака подільності на 3. Ознака подільності на 5. Які числа називаються простими? Яке натуральне число називається складеним? Яке число називається дільником даного, а яке кратним? Яке число називається найбільшим спільним дільником двох натуральних чисел? Які два числа називаються взаємо простими? Яке число називається найменшим спільним кратним натуральних чисел a і b? Сформулюйте основну властивість дробів.

Номер слайду 6

1. Поясніть, чому є правильною рівність: а) ; б) . 2. Скільки дванадцятих часток: а) в ; б) в ; в) у ; г) у ; д) у ?

Номер слайду 7

3) Скільки сотих часток: а) в ; б) у ; в) у ; г) у ; д) у ? 4) Яку частину року становить : а) 1 місяць; б) 2 місяці; в) 6 місяців ? 5) Яким числам кратне найбільше двоцифрове число?

Номер слайду 8

1) Розклади число 585 на прості множники: а) 5 ∙ 117; б) 5 ∙ 9 ∙ 13; в) 5 ∙ 3 ∙ 3 ∙ 13; г) 5 ∙ 3 ∙ 39 .

Номер слайду 9

2) Знайдіть найбільший спільний дільник чисел 100 і 56 : а) 8; б) 4; в) 10; г) 6 .

Номер слайду 10

3) Знайдіть найменше спільне кратне чисел 21, 35 та 63: а) 315; б) 21; в) 915; г) 105 .

Номер слайду 11

4) Взаємно прості числа мають … а) два дільника; б) один дільник; в) більше ніж два дільника; г) не мають дільників .

Номер слайду 12

5) Чи зміниться дріб. Якщо чисельник і знаменник помножити на 15, а потім поділити на 3 : а) буде рівний даному; б) дріб збільшиться на 5; в) не знаю; г) дріб зменшиться в 5 разів .

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Скоротні Нескоротні

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Номер слайду 21

п. 8 с. 42 – 43, №№ 217, 219, 222 с. 43 - 44

Номер слайду 22

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Самікова Ірина Олександрівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
ppt
Додано
20 листопада 2021
Переглядів
1008
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку