Алгоритми розв'язання проблеми:формувати оптимальну модель навчання і виховання учнів, спрямовану на творчу реалізацію особистості; формувати ключові компетенції особистості; розвивати критичний спосіб мислення учнів; забезпечити активну взаємодію усіх учнів для розвитку комунікативних якостей особистості; формувати мотивацію до навчання і здобуття знань самостійно; сприяти розв’язанню пізнавальних і практичних завдань, які використовуються у повсякденному житті.
Гра – невід'ємна частка життя дитини. У своїй практиці я намагаюся використовувати різноманітні авторські методи, прийоми, розроблені як моїми колегами, так і мною особисто. Нове народжується на кожному уроці. Часто мої учні й самі підказують тему гри, ситуації. Уважно вивчаю світ захоплень кожної дитини. Через улюблену гру, іграшку, казкового героя отримую можливість подавати нову інформацію в такий спосіб, щоб задовольнити індивідуальні запити кожного учня.
Виклики. Кожен урок – це по суті виклик для вчителя. Орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм, наскрізний процес виховання, що формує цінності, вимагає від учителя відповідної підготовки до кожного уроку, ретельного його наповнення. Треба зазначити, що роль педагога в грі складна, вимагає знань, готовності відповідати на запитання дітей, граючись з ними, вести процес навчання непомітно. Складові ефективності й успішності уроку
Результативність діяльності вчителя1. Участь у конкурсі “Гринвіч”.2. Участь у Всеукраїнській грі «Puzzle».3. Участь у конкурсі “Олімпус”.4. Участь в проекті “Lets cook it” видавництва Express Publishing.5. Участь в інтернет-олімпіадах «На Урок» та Всеосвіта.6. Участь у Конкурсі розробок «Фантастична п'ятірка» на українському освітньому онлайн-порталі для вчителів «На Урок».7. Участь в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Член журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. 8. Участь у онлайн-тренінгах.
Вивчаю досвід колег. Андрійчук Т. В. вчитель англійської мови Лукавецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник районного МО вчителів іноземних мов. Климчук М. О. вчитель англійської мови міжнародної академії Іраку. Косован У. М. вчитель англійської мови Черешенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Forget-Me-Not автор каналу на You Tube для вивчення шкільної англійської.
План професійного зростання Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе. – Св. Франциск Асізський. Підвищувати свій професійний рівень. Удосконалювати власні методики проведення уроків англійської мови. Постійно вивчати та аналізувати відповідне законодавство та нормативні документи. Продовжувати впроваджувати у навчально-виховний процес інноваційні технології навчання. Підвищувати зацікавленість учнів англійською мовою.