Презентація "Гітлер"

Про матеріал
Гітлер багато чого зробив у тодішньому світі. Але чи було щось хороше у його діях до України? Чи можливо він допоміг їй чимось?? Хто насправді був Гітлер і що він робив знайдете тут
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Презентація на тему:«Історичний портрет Адольфа Гітлера»

Номер слайду 2

Становлення особистості історичного діяча. Адольф Гітлер народився в Австрії, у місті Браунау-на-Інні поблизу кордону з Німеччиною 20 квітня 1889 року о 18 годині 30 хвилин в готелі «У померанца»

Номер слайду 3

Гітлер (в центрі) з однокласниками. 1900 рік. Дитинство Гітлера було сповнене переїздами з одного місця на інше. Адольф ріс в атмосфері сурового батьківського контролю та безмежного материнського кохання. У вересні 1900 року Адольф вступив у перший клас державної реальної школи в Лінці. Зміна сільської школи на велику і чужу реальну школу в місті Адольфу не сподобалася. З цього часу Адольф почав вчити тільки те, що йому подобалося — історію, географію і в особливості малювання; все інше не помічав. В результаті такого ставлення до навчання, він залишився на другий рік у першому класі реальної школи. Коли 13-річний Адольф навчався у другому класі реальної школи в Лінці, 3 січня 1903 року несподівано помер батько.

Номер слайду 4

Вже з раннього дитинства починали формуватися націоналістичні риси характеру. Передумовами стали бесіди з батьком. Після невдалих спроб вступти до Академії мистецтв Гітлер записався добровольцем в армію і відразу потрапив на фронт.. Його погляди склалися, також, під впливом крайнього націоналіста Лінцського професора Петш і знаного антисеміта обер-бургомістра Відня - Люгера. Гітлер відчував ворожість до слов'ян (особливо до чехів) і ненависть до євреїв. Він вірив у велич і особливу місію німецької нації.

Номер слайду 5

Особисті якості та риси характеру. Як особистість, Гітлер був прикладом авторитарної людини, що мала величезний вплив на німців. За рахунок сильної енергетики та висловлювання необхідних думок для німців, то народ йшов за ним. Відомо, що Адольф був непередбачуваною людиною, що відіграло найбільш вагому роль у його рішеннях. Цікавий факт: Адольф Гітлер, завдяки власній непередбачуваності та обережності міняв шляхи повернення, коли кудись вирушав і саме це рятувало його від величезної кількості спроб вбивства. .

Номер слайду 6

Гітлер був цілеспрямованою людиною, що вірила в ідеал своєї нації. За короткий час його політка принесла державі багато позитивних моментів. Скорочення кількості безробітних, підйом економіки зробили Німеччину високорозвиненою країною того часу. Проте його брехливість і аморальність у відношенні до інших народів призводять до Другої світової війни, великих втрат і ганебної поразки.

Номер слайду 7

Звершення історичного діяча. Майбутній фюрер скоро дослужився до звання єфрейтора, і в 1919 році став членом Німецької робітничої партії, там проявив себе вмілим політиком. В 1921 році став головою партії. Ця подія дала можливість успішно провести політичні реформи в країні і охопити численні верстви суспільства націоналістичними ідеями. У 1933 році Гітлер стає рейхсканцлером. Ця подія сталася завдяки успішним реформ, які дозволили вивести країну з економічної кризи. Вся діяльність Гітлера характеризується фанатичною вірою в особливість німецького народу, виведення Німеччини з ізоляції і панування однієї держави у світі.

Номер слайду 8

Початок його політичної кар'єри був невдалий. «Пивний пунч» 23 листопада 1923 року закінчився поразкою та засудженням до 5 років. Домігшись влади, Адольф Гітлер провів успішні реформи в Німеччині, вивів ії на міжнародну арену. Протягом Другої світової війни мав безліч перемог, швидко завоював країни Європи. Проте не зміг розсудливо оцінити переваги та недоліки ведення політики «єдиної нації», почав програвати армії СРСР.

Номер слайду 9

Німеччина після поразки у Першій світовій війні була в скрутному становищі. Народу був необхідний лідер, який вивів би країну з кризи, тому політика Адольфа Гітлера була позитивно сприйнятою всіма верствами суспільства. У своїх промовах Гітлер використовував те, що каже простий народ, приводив приклади з життя звичайних сімей і все це супроводжувалось надзвичайною технікою ораторського мистецтва.

Номер слайду 10

До Другої Світової війни фюрер мав багато політичних союзників, бо тоталітаризм поширювався по всьому світу і лідери багатьох країн були представниками цієї течії. Як приклад, можна віднести Сталіна. В період війни всі його союзники стали ворогами, бо Гітлер почав насувати свою армію на їх країни. Тоді його друзями залишилися тільки наближені люди та генерали нациської армії. Ворогом Гітлера можна назвати весь світ (окрім Німеччини), який він намагався перемогти та звоювати.

Номер слайду 11

Діяльність Адольфа Гітлера залишила по собі величезні втрати людей під час Другої світової війни для сучасників і потомків. До сьогодні ведуться дослідження найбільш суперечливих або наймеш відомих фактів з його життя і подій війни. Аморальність його жорстоких вчинків, вбивства людей, наукових досліджень у концлагерях навіть зараз мають відголосок у вигляді відношення до німецького народу у інших країнах.

Номер слайду 12

Адольф Гітлер назавжди залишиться у пам'яті людства, як жорстокий тиран, що через власні упередження «єдиної нації» згубив неймовірну кількість людей.

Номер слайду 13

Дякую за увагу!

pptx
До підручника
Історія України (рівень стандарту, академічний) 10 клас (Струкевич О.К., Дровозюк С.І., Котенко Л.В.)
Додано
6 жовтня 2019
Переглядів
14407
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку