18 травня о 18:00Вебінар: Інтерактивний урок математики: алгоритми та приклади створення дидактичних матеріалів

Презентація "Інтерактивний кросворд творчість С Жупанина"

Про матеріал
Посібник пропонує матеріали для роботи над засвоєнням та закріпленням знань творчості поетів, збагачення словникового запасу учнів, розвитку зв’язного мовлення, пам'яті, уваги. Активізує пізнавальну діяльність учнів, зацікавлює, спонукає до роботи.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Руки малі та до роботи вмілі Кононенко Світлана Василівна, учитель початкових класів, Великоканівецький навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Чорнобаївської районної ради»

Номер слайду 2

1. І всім людям працьовитим Побажав у щасті... Ж И Т И 2. Сім вітрів, як сім братів, На світанку я... З У С Т Р І В 3. Третій вітер я... Пахощі зібрав нам гарні. П Е К А Р Н І 4. Гостював четвертий... В овочевій нашій ланці. В Р А Н Ц І 5. П'ятий вітер з ферми... Дзвін бідонів ніс в долину. Л И Н У В 6. Сьомий вітер раницю... Сіяв сонячну... П Ш Е Н И Ц Ю 7. Синонім до слова "рілля". О Р А Н И Ц Я Ж У П А Н И Н

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Література: - Ковальчук Н. О., Настенко А. І. Літературне читання. 3 клас. ІІ семестр (за підручником О. Я. Савченко). Х.: Вид. група «Основа», 2015. – 158 - Савченко О. Я. Літературне читання. Українська мова. 3 клас: підруч. для загальноосвіт. навч. закл./О. Я. Савченко. – К.: Видавничий дім «Освіта», 2013. - 192 с.

ppt
Додано
6 березня 2019
Переглядів
514
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку