Презентація "Мій план здрового способу життя"

Про матеріал

Работа учеников 5 класса на конкурс презентаций по разработке своего плана здорового способа жизни. Ученики совместно с учителем информатики создали презентацию которую можно использовать на уроках основ здоровья.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

НАШЕ ЗДОРОВ'Я В НАШИХ РУКАХ МАШУРА ДАРИНА ДЕМЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ 5 КЛАС КИРИЛІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ХАРЛАНОВА ВАЛЕНТИНА КИРИЛІВНА

Номер слайду 2

ХОЧЕШ ЗАВЖДИ ВІДМІННО ВИГЛЯДАТИ? ЕКОНОМИТИ НА ВІДВІДУВАННІ ЛІКАРЕНЬ?  КОРИСНЕ, ЕФЕКТИВНЕ І ПРОСТО НЕОБХІДНЕ ПЛАНУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ДОПОМОЖЕ ТОБІ В ЦЬОМУ. 

Номер слайду 3

ДАВАЙ ПОГОВОРИМО ПРО ТЕ, ЩО Ж ВХОДИТЬ В ОСНОВУ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ І ЯК ВІН ВПЛИВАЄ НА ТВОЄ ЗДОРОВ'Я, САМОПОЧУТТЯ І ЗОВНІШНІСТЬ. 

Номер слайду 4

ПЕРШ НІЖ ПОЧИНАТИ ПЛАНУВАТИ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ, ПОТРІБНО ЗНАТИ ОСНОВНІ ЙОГО ПРИНЦИПИ. СОН ЗАРЯДКА ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ШКІДЛИВИМ ЗВИЧКАМ – НІ ОСОБИСТА ГІГІЄНА РЕЖИМ ДНЯ ЗАГАРТОВУВАННЯ АНТИСТРЕС

Номер слайду 5

СОН · СПАТИ ПОТРІБНО НЕ МЕНШЕ 6 ГОДИН НА ДОБУ, В ІДЕАЛІ - НЕ МЕНШЕ 8 ГОДИН. · ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ПОЧАТКУ СНУ - ДО ПІВНОЧІ. · ПЕРЕД СНОМ ПРОВІТРИТИ ПРИМІЩЕННЯ. · ЛІЖКО НЕ ПОВИННО БУТИ ЗАНАДТО М'ЯКИМ АБО НАДМІРНО ЖОРСТКИМ. · ОСТАННІЙ ПРИЙОМ ЇЖІ - ЗА ДВІ ГОДИНИ ДО СНУ. · БАЖАНО ПЕРЕД СНОМ ПРИЙНЯТИ ТЕПЛУ ВАННУ. · НЕ ВАРТО ЗАВАНТАЖУВАТИ МОЗОК НЕГАТИВОМ, НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМІВ ЖАХІВ І ЧИТАННЯ ДЕТЕКТИВНИХ РОМАНІВ НА НІЧ. · ЩОБ ПОБОРОТИ БЕЗСОННЯ, ВИПИЙ НА НІЧ М'ЯТНИЙ ЧАЙ АБО ЧАЙ З МЕЛІСОЮ.

Номер слайду 6

ЗАРЯДКА РАНКОВА ЗАРЯДКА - ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА, ЯКЩО ТИ ЗБИРАЄШСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ. ПРАВИЛА ЗАРЯДКИ:  ОБИРАЙ ВПРАВИ НА ГНУЧКІСТЬ, ДИХАННЯ І РУХЛИВІСТЬ. ТЕМП ПОВИНЕН БУТИ ПОВІЛЬНИМ, УНИКАЙТЕ РІЗКИХ РУХІВ. ЯКЩО ВІДЧУЄШ ОЗНАКИ СТОМЛЕННЯ, ЗНАЧИТЬ, НАВАНТАЖЕННЯ ЗАНАДТО ВЕЛИКА - ЗУПИНИСЬ.

Номер слайду 7

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ЇЖ 5-6 РАЗІВ НА ДЕНЬ, РОЗДІЛЯЮЧИ ДЕННИЙ РАЦІОН НА НЕВЕЛИКІ ПОРЦІЇ. НАМАГАЙСЯ ЇСТИ В ОДИН І ТОЙ САМИЙ ЧАС. ПРИВЧАЙ ОРГАНІЗМ ДО РОЗПОРЯДКУ! ОДИН ПРИЙОМ ЇЖІ ПОВИНЕН ЗАЙМАТИ 20-30 ХВИЛИН. НЕ ПОСПІШАЙ І НЕ ЇЖ «НА ХОДУ». ПОЗБАВСЯ ВІД ЗАЙВОЇ ВАГИ: ЯКЩО ТИ БУДЕШ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ, ЗАЙВА ВАГА НЕМИНУЧЕ ПІДЕ. 

Номер слайду 8

ШКІДЛИВИМ ЗВИЧКАМ - НІ ВІДМОВСЯ ВІД ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК. ЦЕЙ ПРИНЦИП КОМЕНТАРІВ НЕ ПОТРЕБУЄ: АЛКОГОЛЬ, КУРІННЯ ТА ІНШІ ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ НЕСУМІСНІ ЗІ ЗДОРОВИМ СПОСОБОМ ЖИТТЯ. 

Номер слайду 9

ОСОБИСТА ГІГІЄНА ТУТ ТЕЖ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО: ЩОДНЯ ЧИСТИТЬ ЗУБИ ВРАНЦІ І ВВЕЧЕРІ, ПРИЙМАЙ ДУШ, УТРИМУЙ ТІЛО І ОДЯГ У ЧИСТОТІ. 

Номер слайду 10

РЕЖИМ ДНЯ ПЕРШИЙ ЧАС БАЖАНО СКЛАДАТИ РОЗПОРЯДОК. ПІЗНІШЕ ТИ ЗВИКНЕШ І БУДЕШ ДОТРИМУВАТИ РЕЖИМ АВТОМАТИЧНО. 

Номер слайду 11

ЗАГАРТОВУВАННЯ ПОЧИНАТИ ЗВИКАТИ ДО ПРОЦЕДУР ПОТРІБНО ПОСТУПОВО, КЕРУЮЧИСЬ ПРИНЦИПОМ: «ВІД ПРОСТОГО ДО СКЛАДНОГО». ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ЗАГАРТУВАННЯ:  СИСТЕМАТИЧНІСТЬ; ПОСТУПОВЕ ЗБІЛЬШЕННЯ СКЛАДНОСТІ; ОРІЄНТУВАТИСЯ НА КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ ВОДИ, СОНЦЯ І СВІЖОГО ПОВІТРЯ.

Номер слайду 12

АНТИСТРЕСИ БЕРЕЖИ СВОЮ НЕРВОВУ СИСТЕМУ. НАМАГАЙСЯ НЕ ЗАСМУЧУВАТИСЯ ЧЕРЕЗ ДРІБНИЦІ, ПЕРЕМІНИ СВОЄ СТАВЛЕННЯ ДО ЖИТТЯ НА ЦІЛКОМ ПОЗИТИВНЕ. ТАК, ЦЕ НЕПРОСТО, АЛЕ РЕЗУЛЬТАТ ТОГО ВАРТИЙ! 

Номер слайду 13

РЕЗУЛЬТАТИ ОТЖЕ, НЕПОГАНО Б ДІЗНАТИСЯ, ЩО ТОБІ, ВЛАСНЕ, ДАСТЬ ДОТРИМАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ.  · ТИ ПОМІТИШ, ЩО СТАЛИ НАБАГАТО СИЛЬНІШІ І ВИТРИВАЛІШЕ. · ТВОЄ ТІЛО СТАНЕ ДОСКОНАЛІШИМ. · ТИ ЗАБУДЕШ ПРО ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ'ЯМ. ХІБА НЕ ПРЕКРАСНО ВІДЧУВАТИ СЕБЕ ЧИ НЕ ОЛІМПІЙСЬКИМ ЧЕМПІОНОМ? · ТИ ПО-СПРАВЖНЬОМУ ПОЧНЕШ НАСОЛОДЖУВАТИСЯ СМАКОМ КОРИСНОЇ І ЗДОРОВОЇ ЇЖІ.

Номер слайду 14

У ДОТРИМАННІ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ - ОДНІ СУЦІЛЬНІ ПЕРЕВАГИ. ТАК ЧОМУ Ж НЕ ПОЧАТИ ЖИТИ ЗА ПРИНЦИПАМИ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ПРЯМО ЗАРАЗ?

ppt
Додано
7 лютого 2018
Переглядів
6557
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку