знання про можливості географічного положення України з точки зору розвитку транспортної мережі та надання транзитнихтранспортних послуг, у особливості розвитку та перспектив ІТ-сфери в Україні.
11 кл проф гео Ур 127 Міжнародні транспортні коридори на території України Офшорна 5 04 2024 Переваги комп'ютерних технологій навчання у школі. Розкриття творчих здібностей ІТ-сфера створює можливості для самореалізації дитини, розвиває уяву та творчий потенціал. Підвищення мотивації до навчання Вивчення ІТ-наук розвиває вміння вчитись, сприяє успішності з дотичних дисциплін. Розвиток комунікаційних навичок.
Номер слайду 2
Аутсорсинг. Чому він набуває все більшого поширення?* Аутсорсинг (англ. out “зовнішній”, source “джерело”) — → це модель віддаленого найму, → при якій бізнес-завдання компанії делегуються третім особам, фахівцям у певній сфері.* Аутсорсинг дозволяє → передати окремі завдання аутсорсинговому партнеру, → а відтак спеціалісти компанії можуть зосередитися на розвитку бізнесу та залученні клієнтів.
Номер слайду 3
* Основним завданням міжнародних транспортних коридорів (МТК) є → доставка вантажів від виробника до споживача → найкоротшим шляхом → у стислий термін, → узгодження роботи всіх видів транспорту.1. МІЖНАРОДНІ ТРАНСПОРТНІ КОРИДОРИ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ. ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ТРАНСПОРТНОЇ МЕРЕЖІ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ВУЗЛІВ
Номер слайду 4
* У 1994 р. Загальноєвропейська конференція (Крит, Греція) прийняла концепцію, що мала на меті створення десяти МТК, чотирьох із них — територією та акваторією України.→ Брюссель—Ахен—Кельн—Дрезден—Вроцлав—Катовіце—Львів—Київ,
* Із того часу у світі та Європі відбулися значні зміни, → зникли одні й виникли нові країни, → що вимагало постійної корекції сформованих тоді МТК.
Номер слайду 12
* Виходячи з основних проблем→ формування транспортної мережі → та функціонування транспортних вузлів України, → для створення інтегрованого до світової транспортної мережі ефективного транспортного комплексу → уряд країни розробив такі пріоритетні напрямки: упровадження ефективного державного управління в транспортній галузі;
Номер слайду 13
→ забезпечення якісних транспортних послуг та інтеграція транспортного комплексу України до міжнародної транспортної мережі; стале фінансування транспортного комплексу; → підвищення рівня безпеки на транспорті; досягнення міської мобільності та регіональної інтеграції в Україні.
Номер слайду 14
* Офшорна розробка програмного забезпечення та офшорне програмування в Україні → розвивається з 2000 р. й стало однією з пріоритетних сфер діяльності. 2. ОФШОРНЕ ПРОГРАМУВАННЯ.
Номер слайду 15
* Станом на лютий 2017 р. в ТОП-100 світових компаній з офшорного програмування увійшли → 13 українських.
Номер слайду 16
* Країна має висококласних спеціалістів у галузі IT-технологій. → їх кількість становить приблизно 100—200 тис. осіб (один із найвищих показників у Європі). * Насправді їх набагато більше, → адже значна кількість самостійно виконує замовлення національних та іноземних компаній у різний доступний спосіб.
Номер слайду 17
* Головними центрами, де зараз працює найбільше філій іноземних та вітчизняних ІТ-компаній, є Львів і Київ. * Головні офіси компаній здебільшого розташовані на заході країни
Номер слайду 18
СЛОВНИКОфшорне програмування (одна із форм офшорного аутсорсингу) — розробка програмного забезпечення для іноземних замовників.
Номер слайду 19
* Економічно високорозвинені країни й надалі експлуатуватимуть високий інтелектуальний потенціал українців → із метою скорочення власних витрат, → адже оплата праці кваліфікованого інженера-програміста дуже висока. * Наприклад, у США він за свою працю в середньому отримує 80—110 тис. дол. на рік, → англомовний фахівець з Індії — 5—25 тис.
Номер слайду 20
НАЙБІЛЬШІ УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ З ОФШОРНОГО ПРОГРАМУВАННЯМісце. Компанія, розташування головного офісу в УкраїніКількість працівників1 Soft. Serve (Львів)40002 Ciklum (Київ)20003 ELEKS (Львів)9004 Miratech (Київ)7005 Sigma Software (Харків) шведської консалтингової групи Sigma7006 N-i. X (Львів)8007 Softengi (Київ)2008 Program-Ace (Харків)100
Номер слайду 21
Українська компанія, розташування головного офісу за межами України1 ЕРАМ (США)40002 Luxoft (Швейцарія)30003 Intetics (США)2004 TEAM International Services (США)2005 Softjourn (США)100
Номер слайду 22
* Стів Возняк — новатор комп'ютерних технологій українського походження, → конструктор одного з перших персональних комп'ютерів у світі,→ спів- засновник фірми «Еппл».
Номер слайду 23
* Ян Кум — емігрант з України американський підприємець і програміст, → один із засновників «Вотсап» (мобільний додаток обміну повідомленнями), → який у лютому 2014 р. за 19,3 млрд дол. США придбав «Фейсбук».
Номер слайду 24
Завданням міжнародних транспортних коридорів (МТК) є доставка вантажів від виробника до споживача найкоротшим шляхом та в стислий термін. Із десяти європейських МТК чотири проходять територією України. Україна належить до країн — світових лідерів за офшорним програмуванням. Україна має значний рекреаційно-туристичний потенціал, але його використання не є задовільним і потребує значних інвестицій. ВИСНОВКИ