Отже, умови договору не задовольнили інтереси обох сторін. І в Україні, і в Польщі Зборівський договір сприймався як угода, що давала змогу нетривалого перепочинку.
Тема.. Битва під Берестечком і Білоцерківський договір. Іван Богун.
Номер слайду 2
Цілі уроку. Навчальна. охарактеризувати основні воєнно-політичні події Національно-визвольної війни українського народу проти Речі Посполитої у 1650–1651 років і дати їм історичну оцінку; Розвивальна.розвивати в учнів уміння аналізувати й узагальнювати історичні явища та події, працювати з історичними джерелами, виділяти головне й другорядне, робити висновки та порівняння. Виховна. на прикладах героїчної історії українського народу виховувати в учнів національно-патріотичні почуття.
Номер слайду 3
У ч и т е л ь (розповідь супроводжує показом на карті). У ч и т е л ь (розповідь супроводжує показом на карті). Отже, умови договору не задовольнили інтереси обох сторін. І в Україні, і в Польщі Зборівський договір сприймався як угода, що давала змогу нетривалого перепочинку. Невдовзі у Варшаві було розроблено план наступу на козацьку територію силами польського і литовського військ. Згодом поляки порушили перемир’я і розпочали наступ на Південно-Східну Волинь.
Номер слайду 4
Кордони за умовами договору
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Битва під батогом
Номер слайду 9
Домашнє завдання. Перегляд відеоматеріалу про Івана Богунаhttps://www.youtube.com/watch?v=iw. Pgv. ECz. Jd0