29 липня о 18:00Вебінар: Формування та розвиток лідерських якостей сучасних учнів

Презентація на тему "Брестський мир"

Про матеріал
Мета презентації ознайомити учнів з передумовами, причинами та наслідками підписання мирного договору між УЦР та Німеччиною і її союзниками. Дана презентація допоможе ілюструвати розповідь вчителя на уроці.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

24 грудня 1917 р. Генеральний Секретаріат звернувся до всіх воюючих і нейтральних країн із нотою, у якій ішлося, що УНР до утворення федеративного російського уряду буде здійснювати міжнародні відносини самостійно.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

У відповідь делегація УНР була запрошена до участі в переговорах Її очолив Всеволод Голубович

Номер слайду 6

Делегація мала домагатися включення до складу УНР Східної Галичини, Буковини, Закарпаття, Холмщини, Підляшшя, а в разі відмови — утворення з цих земель у складі Австро-Угорщини окремого коронного краю з широкими правами автономії.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

12 січня  1918р.- делегація   Росії   зробила   спробу   замінити  на   переговорах   представників   Центральної   Ради   делегатами   радянського   уряду   України. Підставою    для   цього   стало   те, що   більша  частина   території   УНР  опинилася   під   контролем   більшовиків. Але   спроба   російської   делегації   була   відкинута   як   представниками  Центральної   Ради,    так  і   союзними   дипломатами. Після   проголошення    IV  Універсалу    делегація   УНР   визнана   єдиною   повноважною   представницею   народу   України.

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Сепаратний мир — у міжнародному праві договір про мир чи перемир’я у війні, укладений однією державою або групою держав із противником окремо від своїх союзників.

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Через кілька тижнів в Україні не залишилося жодного червоноармійця Німецькі й австро-угорські війська зайняли всю Україну. Німці розташувалися на півночі УНР, а австро-угорці — на півдні. Центральна Рада та її уряд закликали у відозвах український народ до спокою. Однак широкі верстви українства з недовір'ям зустріли нових окупантів.

Номер слайду 20

 — зайняття збройними силами однієї держави частини або всієї території іншої держави без отримання суверенних прав на неї.

Номер слайду 21

Останній день існування Центральної Ради

Номер слайду 22

Номер слайду 23

Готуємось до узагальнення

ppt
Додано
9 листопада 2019
Переглядів
857
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку